Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy kislányom 3éves...

Van egy kislányom 3éves nagyon szép kislány de egy ismerösöm azt mondta ha kiskorába szép valaki nagy korába csunya lesz ez igaz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, dehogy!
2011. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is mondtam neki hogy ez hülyeség én se voltam csunya kiskoromba sőt egyre szebb lettem évek során .De hiába mondtam ezt neki :)
2011. dec. 3. 12:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem igaz!

Gondolom, irigy az ismerősöd.



Sokat változnak a gyerekek ahogy nőnek, de ha előkotorsz néhány családi fényképet, te is mindenkit felismersz gyerekként. Annyira sokat nem változnak a vonások.

2011. dec. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi ebből az igazság de én pl. sokkal szebb gyerek voltam mint amilyen felnőtt lettem, ez biztos. Felismerhető vagyok a régi fényképeken persze de nagyon eldurvultak a vonásaim. Gyerekként szinte a "csodámra jártak" hogy milyen szép vagyok, most már egy jó átlagos szintet ütök csak meg. Én is elcsodálkozom sokszor a gyerekkori képeimet nézve, még a hajam is más volt, göndör volt és szőke, most besötétedett és szög egyenes. De hát ez van, ezt dobta a gép.
2011. dec. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy is :) Én is gyönyörű kislány voltam nagy kék szemekkel, gyűrű göndör, dús, hosszú barna hajjal :) Most sem vagyok csúnyább, mint akkor.
2011. dec. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

attól függ


én is ismerek olyat,aki kiskorában nagyon aranyos,nagyon szép gyerek volt,most meg tökre átlagos


és olyat is,aki meg kiskorában nem volt azért csúnya,de olyan...nem tom,fura feje volt


most meg tök jól néz ki :D


úgyhogy .... de ez még nem jelenti azt hogy a lányod ronda lesz

2011. dec. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá garancia:)
2011. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Én nagyon ronda kislány voltam (tényleg, mint egy fiú, vagy annál is rosszabb.) és anyum azzal vigasztalta magát, hogy majd felnőttként szép leszek. És így is lett, szép lettem. :)
2011. dec. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
dehogyis, ez hülyeség ! :)
2011. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
örülök, hogy lepontoztatok, csak mert nem gondolom magam rondának :D
2011. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!