Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor érzitek magatokat...

Mikor érzitek magatokat csinosabbnak? Télen vagy nyáron?

Figyelt kérdés
Én nyáron olyan hülyén érzem magam: mindig bámulnak a pasik (pedig nem vagyok ribisen öltözködő, farmer + pólós vagyok, de mégis) és az ilyen kiéhezett bámulások miatt zavarba jövök. Télen is megnéznek, de ugye akkor könnyebb csinosnak lenni, meg nem olyan kiéhezetten néznek, hanem inkább azt hogy csinos vagyok. Ti hogy vagytok vele?
2011. nov. 25. 20:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Nyáron csinos vagyok, télen csintalan. :)


Már téliruha vásárlással is bajban vagyok, a bőröm száraz, hókadt (a szolinál van jobb helye is a pénznek), talán az is közrejátszik, hogy nem szeretewm a hideget, amiben az amúgy is krumpli orrom tök piros, nincs olyan kabát, amiben nem veszek el (szép is az élet, mikor 46 kiló az ember...)

No de nyáron: eleve az, hogy kénytelen vagy többet adni magadra(borotválás, testápolás, stb), barnább a bőr, kevesebb pattanás, szebb, előnyösebb ruhák (legalábbis számomra)


Tény, hogy ilyenkor jobban bámulnak a pasik minden - hangsúlyozom: MINDEN - nőt, és az is tény, hogy gyakran nem is néznek, csak hajlamosak vagyunk beképzelni magunknak ;). Mer' a disznó pasik így meg úgy. Hadd nézzen... tudsz ellene tenni valamit? Akkor van gond, ha már nem csak a szemével akar vetkőztetni. (akkor kiabálj, kapálózz!!)

19L

2011. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

a nyár azért jó mert rengeteg rövid ujjú ingem és övem van amik egy sima rövidnadrághoz és egy egyszerű fehér cipőhöz is passzolnak, és hát kényelmes is. valamint jobban látszik a sport pozitív hatása :)

télen viszont hordhatom a kopogós bakancsomat és a hegyes orrú bokacsizmámat ami néha feltöri a lábam de baromira szeretem, mert jól néz ki. plusz ballonkabáttal illetve hosszú szövetkabáttal igazán letisztultan elegáns.

ennek ellenére a telet szeretem mert nyáron sokat süt a nap és az nem szeretem!

és sajnos nem füttgyönek a lányok, de még a "jajj de leszo*.... " nézést sem kapok...pedig dejó is lenne! ejnye-bejnye!

(irónia...)

2011. nov. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Szerintem évszaktól függetlenül megteszem, amit megtehetek, hogy csinos legyek, és az is szoktam lenni, de ha választani kell, akkor télen.

A nyár sem rossz, de a nagy melegben izzadok, mint egy ló, lefolyik a sminkem (ha vagyok oly' bátor sminkelni), és a nyakamnál begöndörödik a hajam. Viszont a Naptól szép színem lesz és a bőrömnek is jót tesz, imádom a magastalpú és sarkú szandálokat és a spagettipántos, csipkés topokat. Nem is kell sok cucc, egy kis top, miniszoknya, és már kész is, esetleg estére egy kardigán.

Viszont szerintem nekem "jól áll a tél", valahogy sokkal jobban elememben vagyok. Imádom a sapkákat, kesztyűket, a réteges öltözködést, csizmákat, a vastag,. kötött gyapjúpulcsikat. Imádom, amikor kipirosodik az orrom, mint egy kis manónak:D

2011. nov. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nyáron. :) Sokkal többet tudok kombinálni a ruhákkal, most pedig be vagyok bugyolálva kabátba, sapkába, sálba és kesztyűbe. :D
2011. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal :)
2011. nov. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
4%
Jajj hogy itt mindenki milyen csinos és szép:):):):):):):)a foghagyma szagotokkal együtt:)
2011. nov. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
utolsó, te megkeseredett. :)) Mindenki magához mérten csinos. A foghagyma szag az honnan mégis jött neked?
2011. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
én télen. Imádom a kardigánokat, kabátokat, sálakat, sapkákat, bokacsizmákat. Plusz télen mindig többet sminkelek, ezért ezáltal nagyobb önbizalmam lesz.
2011. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én az őszt meg a tavaszt szeretem:) mikor nem kell nagyon rövid cuccokat hordani, hogy ne süljek meg (utálom a lábaim), de 500 réteget se kell magamra pakolni (kövér hóembernek érzem magam).
2011. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
16-os válaszoló, sajnálom, hogy mi csinosak vagyunk, te meg rusnya. Ha magaddal törődnél és nem mással, és nem lennél ilyen rosszindulatú banya, akkor nyilván téged is megnéznének (mivel gondolom az 1. válaszoló is te vagy), és te is jobban éreznéd magad.
2011. nov. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!