Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor érzitek magatokat...

Mikor érzitek magatokat csinosabbnak? Télen vagy nyáron?

Figyelt kérdés
Én nyáron olyan hülyén érzem magam: mindig bámulnak a pasik (pedig nem vagyok ribisen öltözködő, farmer + pólós vagyok, de mégis) és az ilyen kiéhezett bámulások miatt zavarba jövök. Télen is megnéznek, de ugye akkor könnyebb csinosnak lenni, meg nem olyan kiéhezetten néznek, hanem inkább azt hogy csinos vagyok. Ti hogy vagytok vele?
2011. nov. 25. 20:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%

Ohhh megnéznek?:):):):):):)::):):) örülök neki,kicsit tuti be képzeled magadnak,habár mostanság elég fura ízlésük van a pasiknak.

De szerintem nyáron mivel olyankor jössz mész,mozogsz és formában vagy,míg télen otthon ülsz nem mész annyit mint nyáron és 1-2 kg felszedsz.

2011. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Nyáron jobban érzem magam, mert télen ugyanazt a kabátot hordom, és sose látszik, mi van alatta.

Egyébként szerintem több csinos nyári cuccom van, a vastag pulóvereket meg nem szeretem, csak a puha, könnyűeket. Abban meg néha fázok. :)

2011. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
always
2011. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
92%
Nyáron a motorosruhámban a brutál sportgépemen. Akkor aztán bámulnak a pasik. :-D
2011. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

Nyáron. Szoknyában, (nem miniben) rövid cuccokban, ujjatlan pólókban. Szeretem, ha bámulnak, nem zavar azért van a pasiknak a szemük! :-P

23/N

2011. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Én nyáron, mert télen van, hogy napokig lusta vagyok borotválni a hónaljam meg a lábam, mert úgyse látszik, ha beöltözöm :D
2011. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

110%-ig egyetértek a kérdezővel, szóról szóra ezt akartam írni:D Van egy gyönyörű, földig érő fekete szövetkabátom (karcsúsított), igazán elegáns, csinos darab, hozzá térdcsizmát hordok. Én is azt vettem észre, hogy ilyenkor nem olyan gusztustalanul folyik a nyáluk a pasiknak, inkább csak elismerő pillantásokat kapok, és nem néznek rám úgy, mint egy darab húsra, ami csak "arra" való. (pedig nyáron nyaktól lábujjig ruha takar, de mégis:S)


20/L

2011. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Én télen vagyok a topon.

Nyáron állandóan izzadok és ilyenkor nem érzem magam csinosnak, se szépnek, bármi is van rajtam.

Mondjuk én nem vagyok egy átlag szépség, hála nem kapok olyan "helyből megdugnálak" pillantást, se undorító füttyögést.

22/L

2011. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

telet a csizmák miatt szeretem mert szerintem nagyon jól tudnak állni, meg akkor nem látszik ha izzadok mint egy ló :D

a nyárban meg azt szeretem hogy felvehetem a kedvenc szoknyáimat meg papucsaimat és azok is elég szexik :)

de a kérdező elméletével én is egyet értek :)

20L

2011. nov. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

Én mindig csinosnak érzem magam.

Szerintem az is vagyok.

Azt nem szoktam nézni, hogy ki néz rám, és milyen szándékkal, vagy mit gondolhat.

Ha megnéz, az jó, jobb, mintha egy bányarémnek tartanának.

Az meg, hogy mit gondol, az az ő dolga.

Az egyetlen, akinek nagyon akarok tetszeni a barátom.

Neki szoktam figyelni a reakcióit, meg azt is, hogy mit tart rajtam csinosnak.

Az egyetlen baj, hogy ő mindig kihívó, kur.vás cuccokba öltöztetne, azt viszont én nem szeretem.

Maradnak a szolid, de csinos ruhák.

Úgy értem utcára.

Otthon többször vagyok miniszoknyában, meg topban, mint az utcán, mert ő azt szereti.

Igazából utcára nem is hordok se magassarkút, se miniszoknyát, se semmi kihívót.

Mert, ha megnéznének ilyen ruhában, akkor azért én is zavarba jönnék.

Mert rosszul érezném magam, hogy mindenem kinn van.

De, ha nadrágban, felsőben megnéznek, az engem nem zavar.

2011. nov. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!