Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom önbizalom...

Szerintetek van okom önbizalom hiányra? (KÉP)

Figyelt kérdés

Az arcommal igazából megvagyok elégedve de az alakomat gyűlölöm.Rohadt széles a csípőm,és mindig oda vagy a seggemre hízok.Nyáron nem merek a Balatonon levetkőzni max valami eldugott helyen.Nagyon szar.Ti mit gondoltok róla?Légyszi őszintén!


[link]



[link]


2011. júl. 12. 16:02
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
28%

(L)

Hozzámjösz?:$

16/F

2011. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi probléma az alakoddal, de ha te nem érzed így jól magad akkor mindegy, hogy ki mit mond, tegyél érte, hogy elégedett legyél magaddal!
2011. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló alakom van, csak az enyém sokkal csúnyább. Ölni tudnék az alakodért, komolyan. Szerintem semmi gond nincs vele. Főleg, hogy izom és nem háj. Mert az látszik, hogy nem kövér vagy hanem izmos. Én a helyedben mutogatnám az alakom :)

17l

2011. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de még számomra is kifejezetten szexi, nagyon irigyellek az alakodért! :)
2011. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Okod az szerintem önbizalomhiányra nincs, ha jó az arcod ilyen alakkal megütheted a jó középosztály szintjét.
2011. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

szerintem örülj hogy ilyen a csípőd, ez egy nőies csípő, ha egyenes lenne az egész törzsed, na az randa lenne:)

23L

2011. aug. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

nincs okod,


de sportolni naponta 10 percet nem vagy képes, igaz?

2011. aug. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

2. képet nézem


hát láttam már jobbat is, de sportolni nem vagy képes, inkább ide pakolod a képeidet, hogy minden bu.zi elmondja, hogy jól nézel ki?


többi kis kötsög, meg ha ekkora csajozógép lenne, nem itt írogatná az idióta dumáját

2011. aug. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Örülnék, ha nekem ilyen derekam meg csípőm lenne, sok hülye pic$a meg itt nyafog állandóan, hogy úristen, széles a csípőm, most mi lesz...

B@sszátok meg, nemhogy összetennétek a 2 kezeteket, nekem pl alig van derekam, csípőm szinte semmi, és ehhez még vékony SEM vagyok...

2011. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

"B@sszátok meg, nemhogy összetennétek a 2 kezeteket, nekem pl alig van derekam, csípőm szinte semmi, és ehhez még vékony SEM vagyok..."


Es a a szorgalmamnal csak a kitartasom kevesebb...

2011. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!