Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Önbizalom hiány kinek lehet?

Önbizalom hiány kinek lehet?

Figyelt kérdés

kinek lehet? annak aki kevésbé szép és tudja is magáról, vagy annak is lehet, aki szép csak ezt nemtudja magáról, nem értékeli annyira.

mindenkinek a véleményére kiváncsi lennék :)

köszönöm!


2010. dec. 11. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát.. Én eddig azt tapasztaltam, hogy a kevésbé szép embereknek sokkal több önbizalmuk van, sőt néha már túl sok.

Viszont azoknak akik szépek azoknak szinte semmi önbizalmuk nincs, csak keveseknek.De ez csak az én véleményem :)

2010. dec. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Funktasztikus ***** válasza:
aki szép és nem tudja magárol..sajnos most egy ilyen lánnyal van dolgom..:S
2010. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez változó. Az is igaz, amit az első válaszoló mondott, de az is, amit a második. Viszont az is igaz, amit Te, kedves kérdező, leírtál. Például én nem vagyok különösebben szép lány, nincs is önbizalmam.
2010. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

20:47-es vok

viszont van olyan ismerősöm (lány) aki jól néz ki, de olyan szinten el van magától szállva, hogy k*rvára taszít, mint ember. (bocsánat a vulgáris kifejezésért)

18/L

2010. dec. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

első válaszoló, tudom énis találkozok ilyennel és nemtudom mire fel van ez :D

kedves utolsó, lehet te is szép vagy csak nem mered bevallani magadnak :)

amúgy én önbizalom hiányos vagyok egy pöppet, de nemtudom eldönteni hogy nézek is ki valahogy, vagy jogosan van ez a hiány :D

2010. dec. 11. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 éves létemre önbizalomhiányban szenvedek. Ha jó napom van akkor szépnek karcsúnak érzem magam, ha nem csúnyának, kövérnek és olyankor minden bajom van. Szegény párom ki tud ettől akadni. Sajnos felszínes világban élünk, ahol fontos a külső. Őszintén fogalmam sincs milyennek látnak mások, de nem is akarom tudni, mert félek a negatív kritikától.

Azt gondolom az önbizalomhiány elég sok embert érint, szépet és csúnyát egyaránt, hisz a szépség relatív és senki sem lehet tökéletes.

2010. dec. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Általában a fiatalabb lányoknak kollektíve, később már inkább csak azoknak, akiket könnyű befolyásolni és túlzottan adnak mások véleményére. Lehet szép, csúnya, kövér, sovány, szőke, barna, fiú, lány, akárki.

Én pl so-so szép vagyok, de ha valaki beszól sem kezdek sírni, visszaszólok neki legfeljebb, és élem tovább az életem azzal a tudattal, hogy mindnkinek úgyse tetszhetek. Van ki felvesz egy ruhát, nem dícséri meg az össze barátja, sírva ül otthon és soha többet nem meri felvenni, mert nem tetszett. Szerintem legalábbis. :D

2010. dec. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem van pl :D

Állítólag szép vagyok, állítólag nem vagyok kövér. Csak tudnám akkor mi a fenéért menekülnek tőlem... :/

160cm 60kg, szőkitett haj, barna szem... semmi különös nincs rajtam. Csak ronda az arcom, és lehetetlen az alakomhoz illő ruhákat találni.

18L

2010. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!