Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom önbizalom...

Szerintetek van okom önbizalom hiányra? (KÉP)

Figyelt kérdés

Az arcommal igazából megvagyok elégedve de az alakomat gyűlölöm.Rohadt széles a csípőm,és mindig oda vagy a seggemre hízok.Nyáron nem merek a Balatonon levetkőzni max valami eldugott helyen.Nagyon szar.Ti mit gondoltok róla?Légyszi őszintén!


[link]



[link]


2011. júl. 12. 16:02
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
41%
szerintem az alakod nagyon szép!Inkább annak kéne szégyellje magát aki össze van fonnyadva mert nem eszik és tényleg nagyon vékony.Ehelyett sajnos őket sztárolják és most ez a divat.Az átlagosnak hitt lányok azt hiszik csúnyák a csúnyák meg azt ,hogy de jól néznek ki...
2011. júl. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy ha nem vagy megelégedve az alakoddal, akkor miért nem teszel érte, hogy jobban tetsszél magadnak kérdezősködés helyett?
2011. júl. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Bent vagyok a suli röpi csapatában,de az a gond hogy rossz helyre izmosodok pl vádli...eddig is nagy volt de amióta elkezdtem röpizni még nagyobb lett a háj meg nem megy le rólam inkább izmosodok de a háj az ott van..:S
2011. júl. 12. 16:13
 14/40 anonim ***** válasza:
61%
Mielőtt megnyitottam volna a képet már sejtettem, hogy megint egy teljesen normális alkatú lány aggódik az alakja miatt. Nincs veled semmi baj, ne a hülye médiaszereplőkhöz meg a barbie babákhoz hasonlítsd magad. Bármikor téged választanálak egy "tökéletes" műnő helyett.
2011. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
55%
Van kedved ismerkedni? Ha nem zavarok akkor szívesen megismernélek. Nekem a belső fontos, hogy ha azt gondolod a képeidtől vagyok oda.
2011. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem tök jól nézel ki :-)

Ha van kedved ismerkedni, küldj egy levelet :)


18F

2011. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
16:14 eskomentelő még most utolsónak látom egyetértek veled és jó az alakod nemkell félni azzal is egyetértek amelyik irta hogy már tulzásba viszik az alak formálásán és ne agódj mert igy képről nagyából ennyi háj még kell is és nem biztos hogyh áj lehet zsiralatti zsirszövet ami hasznos a szervezet számára szerintem inkább tartsad az alakod miontsem fogyni de ha fogyni akkarsz is én aztmondom ne sokat már 5kg-is nemtudnám honnan leszedni rólad ugyhogy ha fogyni is akkarsz mindenáron csak keveset de tényleg
2011. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
62%

Egyszer jártam egy lánnyal aki szinte pont ugyanígy nézett ki ruhában. Hát ne tudjátok meg ruha nélkül milyen, szerintem sokan meggondolnák magukat akik azt mondták h "jó ez" meg "tökéletes nekem". Én is így gondoltam amíg le nem vetkőzött előttem, csalódás volt. Kérdező, szerintem fogyj egy 6-7 kilót és sokkal jobb lesz.


23f

2011. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
100%

Simán jó! Hajrá önbizalom!:)


25/F

2011. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
72%

szarj már rá senkise néz meg hogy mekorra a csípőd szerintem jó

én láttam strandon olyan nőket hogy lógott a hájuk de bikinibe voltak szval nincs mitől félni, senkise fog megszólni,akiknek teccel akkor úgyis megnéznek a srácok

2011. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!