Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom önbizalom...

Szerintetek van okom önbizalom hiányra? (KÉP)

Figyelt kérdés

Az arcommal igazából megvagyok elégedve de az alakomat gyűlölöm.Rohadt széles a csípőm,és mindig oda vagy a seggemre hízok.Nyáron nem merek a Balatonon levetkőzni max valami eldugott helyen.Nagyon szar.Ti mit gondoltok róla?Légyszi őszintén!


[link]



[link]


2011. júl. 12. 16:02
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
ruhában teljesen átlagos, nem csúnya
2011. júl. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

[link]



Na látjátok milyen ronda a csípőm körüli rész??Nagyon utálom:S:(

2011. júl. 12. 17:14
 23/40 anonim ***** válasza:
58%

Sokmindent nem látni, de mondom írj levelet :)


18f

2011. júl. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Olyan alakod van, mint egy nőnek. Mi ebben a ronda?
2011. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
De ez már a gusztustalan kategória...Nem a női alak az nem ilyen nem a hájtól lesz valaki nőies (sajnos)....
2011. júl. 12. 17:34
 26/40 anonim ***** válasza:
Dehogy gusztustalan....szerintem sok nő örülne ha olyan alakja lenne mint neked.
2011. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

akkor hullahop karikáz attól lejjeb megy a csípőd, meg nasiból vegyél vissza

de szrintem teljesen jó

2011. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim válasza:

Nagyon csini vagy, tetszik a csípőd és nagyon szép a derekad :)


Semmi okod rá, hogy aggódj a testeden, mert jól nézel ki.

Nekem tetszel :D


Ha gondolod, írj privit :))))

2011. júl. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:

semmi gond veled, simán dugnálak :)


25/F

2011. júl. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
100%
Szia! Nincs okod onbizalomhianyra, de mivel Teged ennyire zavar, szerintem probalkozz meg egy lassu (nem koplalos) dietaval, amivel 4-5 kg-t le tudsz adni, igy a csipod kevesbe lesz parnas. Az en javaslatom az, hogy hangsulyozd ki a derekad, ami nagyon vekonynak tunik az alkatodhoz, es felejtsd el ezeket a csiponadragokat! Egy derekban szabott farmer sokkal jobban allna, es ne hidd, hogy aki vekony, az egybol vehet csiponadragot.. szerintem ez az egyik olyan ruhadarab, ami a szupermodelleken kivul mindenkinek rosszul all... aki csak szimplan vekony, annak is.. mert jobban lathato a horpadt has, vagy a lapos fenek.. tehat engedjuk at ezt a divatot az elsportolo vagy szupermodell csajoknak :) Az onbizalom a legfontosabb, ha ezt par kilo leadasaval ered el, akkor hajra!!!
2011. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!