Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg ennyit számít az...

Tényleg ennyit számít az önbizalom, az elfogadás?

Figyelt kérdés

Azt mondják, ha te elfogadod magad és szépnek is látod magad, ergo van önbizalmad, "megszépülsz" a környezeted számára és a kisugárzásod által ők is szebbnek látnak. Ti erről mit gondoltok??


Van egy osztálytársam, aki szegény nem túl szépecske, de akárhányszor bemegyek vele a mosdóba, mindig mikor megnézi magát a tükörben, elismerően konstatálja, hogy ma is milyen csinos. Hát ennek ellenére, hogy magabiztos, én nem látom szebbnek. Szerintetek ez működik? Nektek van kisugárzásotok, önbizalmatok (mennyi)?


Köszi a válaszokat


2010. szept. 27. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem így kell ezt értelmezni...

Nézz meg a sulid folyosóján majd egy lányt aki szép de lehajtott fejjel a tskáját szorongatva megy...nem vonzó a legtöbb embernek.

Majd nézz meg egy lehet hogy nem gyönyörű lányt aki vidám,magabiztosan végigmegy a folyosón és nem érdekli ha valaki csunyának tartja.A kisugárzása miatt rögtön több midnenkinek kell.

2010. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Végülis szerintem van jelentősége. Ha valaki mindig azt hangoztatja másoknak, hogy ő milyen csúnya és még a hibáit is felsorolja akkor úgye emiatt észrefogják venni. Amit lehet nem is vettek volna észre. Egy kis önbizalom kell azért. Nekem nincs, de szeretnék. Mondjuk az is nagyon rossz amikor valaki annyira szépnek látja magát és azt hangoztatja, mert nem mindenkinek fog tetszeni és szerintem az már inkább nagyképűségnek számít.
2010. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazából ez azt jelenti hogy pl. kétféleképpen is elmehetsz egy ember előtt:

1: összehúzva, lehajtott fejjel stb... ergó önbizalomhiányosan... És ezt más megérzi.


a másik hogy teljesen természetesen mész és akkor az ember rádnéz, és nem azt látja hogy egy kis nyuszi vagy, hanem hogy egy rendes igazi nő, aki nem CSAK a divatra ad, és ha nincs tökéletes alakja akkor nem akar máris öngyilkos lenni... És egy fiút ez sokkal jobban megfog. Persze nem azt jelenti hogy beképzelt, nagyképű módon kell élni...


remélem tudtam segíteni.

13/L

2010. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A jó kisugárzás mindenkin sokat javít, nekem ez a véleményem és ahhoz, hogy jó legyen a kisugárzásod, kell egy kis önbizalom, ami nekem nincs és azt mondják látszik is rajtam..
2010. szept. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem sincs :S
2010. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell megszólalnom, hogy sorolják a hibáimat és közöljék, hogy csúnya vagyok. De megszoktam és kezdem megszeretni. Elrettentő példának is kell lennie valakinek.
2010. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!