Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ilyen arcunk?...

Hogyan lehet ilyen arcunk? Lehet egyáltalán valaha?

Figyelt kérdés

Az én arcom olyan színtelen, fakó, van rajta itt-ott némi pattanás, miteszer, bár már nem sok, mert gyógyszert szedek rá, de akkor sem ilyen szép egyenletes.


Sok hétköznapi nőnek is van ilyen arca, nekem hogyan lehetne ilyen? Nekik csak a smink miatt ilyen?


[link]


Gyönyörű szép, úgy irigylem.


2011. jún. 2. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy esküvői vagy katalógusfotó szóval profi sminkes dolgozott rajta előtte, egyébként ez látszik is.
2011. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

itt a kép kilehet retusálva, meg sminkesek nagyon jól tudják eltűntetni a bőr hibákat. idősebb nőkön kevesebb van akik pattanásosak.

én 14 éves vagyok, de sima az arcbőröm nincs rajta pattanás, csak az orrom halványan miteszeres ami meg alig látszik

ez bőrtípustól is függ:)

2011. jún. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De van, akinek smink nélkül ilyen, max egy kis pirosítót használ.



Hogyan tudnám ilyenre sminkelni magam? Egyszerűen nem tudok sminkelni. Van pirosítóm is, de nem tudom felvinni, egy bohóc vagyok. :(

2011. jún. 2. 16:58
 4/11 A kérdező kommentje:
És a szemöldök? Ilyen formát lehet bármely szemöldökből csinálni, mert nekem az is állatira tetszik. :)
2011. jún. 2. 17:03
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
nem is kell ilyen szar alapozókat használni.Szerintem elég ha a szemed kifested
2011. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vannak, akiknek alapból ilyen szép a bőrük. Én is irigylem..

A sminkben az a lényeg, hogy minél természetesebb legyen. Az alapozód egyenletesen kend, ne túl sokat. A színe a bőrszíneddel megegyező legyen.

Pirosítóból is valami természetes színűt használj, gyakorold, és rá fogsz jönni, milyen színű és hogyan áll jól.

[link]

[link]

(Youtube-on is nézhetsz videókat.)

A szemöldöködet talán kozmetikus meg tudja csinálni ilyenre.

OFF: megkérdezhetem, milyen gyógyszert szedsz?

2011. jún. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kozmetikus, nem vakarod a mitteszereket, pattanásoka, nem nyomod ki, nemv akarod nem érsz hozzájuk, kéthavonta teljes arctisztítása jársz a kozmetikushoz , emelett mindennap bő vízzel, arcradírral lemosod, majd tonik, pár perc múlva krém, profi sminkes. amúgy ezen a nőn 2 centi réteg alapozó van..de így lehet!
2011. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Belara, nőgyógyász írta fel, de valami fantasztikusan helyre tette az arcomat. Ha nem szedem, tiszta pötyi vagyok, így viszont szép, csak nem eléggé. Nincs pattanás, de valahogy nem olyan, mint a képen.


Minden nap használok arcradírt, este és reggel, de többnyire csak este. Azóta simább lett valahogyan és a pólusok összehúzódtak, ami nagyon rondán tág volt még egykor.


Nekem szörnyen világos a bőröm, milyen alapozó lenne jó akkor?


Valaki megtanítana, hogyna kell felvinni szépen stb.

Amúgy fekete szempillaspirált szoktam használni, meg néha rózsaszín labellót, nem bírom a rúzsokat. :)

2011. jún. 3. 09:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon világos a bőröm, Maybelline Affinitone alapozót használok, a legvilágosabbat.

[link]

Folyékony, és jól el lehet dolgozni, építhető, szinte teljesen eltünteti a bőrhibákat. Korrektort nem is használok mellé.

Úgy szoktam, hogy először felkenem vékonyat, aztán a pattanásokra rakok egy keveset, és beleütögetem.

Púderből Rimmel Stay Matte-ot használok.

[link]

Ez világos, nekem eddig ez maradt leghosszabb ideig matt.

De még ez is picit elüt a nyakamtól.

Ilyet fogok venni, ebből a 0-ás szinte fehér:

[link]

2011. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De ez színte hófehér, nem sápadtá tesz nagyon?


De nagyon hófehér a bőröd? Mert nekem az. Pirosítóból mit javasoltok? Tudom azt is hogyan kell felvinni, de a mennyiség a gáz. Nem érzem hol az elég. Rikítok. :(

2011. jún. 3. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!