Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaha ilyen kinézettel lesz...

Valaha ilyen kinézettel lesz pasim?

Figyelt kérdés
A fej formám szinte már kocka alapú, az arcom olykor piros. Szürkés-kék szemem és szőke, egyenes szálú hajam van. Kb. 150cm vagyok és 52kg. Kicsik a még a melleim .Szemüveges vagyok, de ha leveszem a szemüvegemet akkor nagyon karikásnak néz ki a szemem. Valaha lesz olyan srác, aki belém szeret ?
2010. ápr. 11. 20:37
 1/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2010. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, a pasik sem tökéletesek mind. Mindenki párra találhat, csak akarni kell...

Légy vidám!

2010. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Én már most belédszerettem...
2010. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy nem írtam kort, 12 éves vagyok.

Köszi az eddigi válaszokat, de azt szeretném még tudni,hogy hogyan tudnék változtatni ezen és miket kellene.

2010. ápr. 12. 12:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogadd el magad, olyannak amilyen vagy, sugározz magabiztosságot, és észreveszünk. Biztos lesznek, vannak olyan fiúk, akik csinosnak tartanak, mindenkinek más az ízlése. Ha 12 éves vagy, nőni fognak a melleid még bőven, ne aggódj, de személy szerint én nem szeretem a nagy kebleket. Az, hogy szürkés-kék szemed van és szőke hajad, az meg szerintem tök normális, még tetszik is általában. 19/F
2010. ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bizony a párkeresésre készülni kell, ne legyél naiv, aki otthon ülve várja a szőke herceget. Mivel olyan fiatal vagy még, nyugodt lehetsz, az elkövetkező években rengeteg időd van tanulni ezeket. A rút kiskacsából sokszor válik szépséges hattyú. Tanulj meg öltözködni, sminkelni, viselkedni társaságban, legyél olvasott, érdeklődő a világ dolgai iránt. A belső erő és tartás vonzóvá fog tenni.

Statisztikai adatok vannak arról, hogy a kevésbé szép lányok, akik merészebben flörtölnek, határozottabban adják a fiúk tudtára szándékaikat, hamarabb találnak párt a büszke szépségeknél. Mert mindig (!) a nő választ végül.

Egy számodra túl jó vagy túl rossz partner biztosan nem lesz megfelelő. Okos, tapasztalt, tudatos nő talál csak megfelelő társat. A szerelem bolonddá tesz, de csak az csalódik, aki nem jó helyen keresgél.

Van idő, tehát szépülj, okosodj és bízz a jó sorsban...

:)

2010. ápr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia kislány!

Ezt a sirámot már megírták zenében 1999-ben, a fiúk oldaláról. Lényege, hogy nem annyira a külső számít. Valami mással lehet kompenzálni az előnytelen megjelenést. Te is lehetsz imádnivaló.

Bon-Bon Sexepilem

http://www.youtube.com/watch?v=gWVD0RtKhlA


:)

2010. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

És 09:01 én sokat olvasok, mások szerint már túl sokat is. Sajnos inkább visszahúzódó vagyok, csendes, de akivel már jóba vagyok azzal azért tudok rendesen beszélgetni=)Főleg, ha van közös témánk. De valamiért, ha fiúval beszélek nem tudom önmagam adni:( még msn-en sem, még ott is meggondolom, hogy mit írok nem úgy, mint másokkal. És öltözködésnél is inkább fekete cuccokba járok, nem színesekbe, mint a többiek. Meg szerintem azért nem nagyon fognak belém szeretni, mert zongorázom, olvasok, rajzolok, énekkarba járok ,mostanában verseket írok meg tegnap kezdtem el egy könyvet írni.

2010. ápr. 14. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!