Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha taszító a külsőm?

Mit tegyek ha taszító a külsőm?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok,és a problémám az,hogy egy rút kiskacsa vagyok.Akárhogy sminkelem magam(nem használok túl sokat) és megcsinálom a hajam és próbálok csinosan öltözködni,egyszerűen látom,hogy különösebben nem javít a külsőmön semmit.Fotózni nem is szeretem magam,a fotókon még rosszabban nézek ki,mint amúgy.Sokszor megszólták már a külsőmet,ráadásul a környezetemben gyönyörű,csinos lányok vannak,ami mindig eszembe juttatja milyen szerencsétlen is vagyok.Egyszer azonban volt barátom,aki mellett(ha csak pár percre is)de néha gyönyörűnek éreztem magam.Sajnos azonban megcsalt és elhagyott egy másik lány miatt,ez pedig még jobban elkeserített.Szeretnék párkapcsolatot ismét,de nem tetszem senkinek és ez nagyon aggaszt.Szeretném ha engem is egyszer megnéznének mint a többi lányt és úgy is tekintenének rám.Azon is gondolkoztam már,hogy ha nagykorú leszek,nem kéne-e kés alá feküdnöm.Kérlek adjatok tanácsot vagy bármit,de ne olyanokat,hogy ,,így vagy tökéletes" meg ,,fogadd el magad",mert nem vagyok vak,látom azt,hogy mi néz vissza rám a tükörből.

Lécci ha negatív választ is írtok,normális stílusban tegyétek!Köszi!


2011. máj. 19. 21:52
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Azért ahhoz túlzásba kell esni.Én tudom hol vannak a határok.
2011. máj. 26. 18:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!