Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy turbózzam fel a külsőm...

Hogy turbózzam fel a külsőm szeptemberre?

Figyelt kérdés

(tudom tudom, pasi miatt felesleges/hülyeség változni, de hiába, ezt légyszi ne is írjátok mert rendkívül makacs vagyok;))

szeretném magamból teljesen a maximumot kihozni szeptemberre(mivel 'ő' osztálytársam). tetszem neki, de kell valami kis plusz, amitől végre lépne is.

ez oké, de... nem tudok szinte semmit, amitől szépülhetnék. nincs túlsúlyom(olyan semmilyen alakom van, úgyhogy elkezdem rendesen formálni), a bőröm aránylag tiszta, sminkelek, viszonylag nőiesen öltözködöm és egyedül a hajfestés jutott eszembe, mint 'szépítés'. segítsetek nekem, min tudok még változtatni. csak általánosságban kérdezem, mert kép nincs és nem is lesz.

17L


2011. júl. 6. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sminkelj egy kicsit máshogy, vágass új frizurát, öltözz nőiesen és persze viselkedj is úgy.
2011. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha tudtok, légyszi képeket is tegyetek be:)
2011. júl. 6. 18:42
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen a hajadd? (szín, forma), a festést ajánlom én is, mondjuk valami nagyon szép aranyszőke, bár nem tudom az arcodhoz hogyan állna, és ha enm szoktál, hullámosíts, belissima imetec hajvasolók nagyon szép hullámokat "varázsolnak"!! :) illetve újítsd fel a ruhatárod, úgyis kezdődnek a leárazások
2011. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tetszel neki, azt mondod. Biztos volt olyan, amikor megdícsért, hogy jól áll így a hajad; tetszik neki, ahogy ki vagy festve. Ezekre próbálj visszaemlékezni.

Ezekkel megpróbálhatsz úgymond a "kedvében járni".

2011. júl. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm az ötleteket:)

mellig érő lépcsőzetes középbarna hajam van, frufru nélkül. sötétebb barnát, esetleg feketét terveztem. szőke is szívesen lennék, de nem túlzás azt mondani, hogy borzalmasan áll :D

a hajvasalót pedig lehet, hogy beszerzem, az enyém már nem hajlandó rendesen göndöríteni...

2011. júl. 6. 20:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Sötétbarna haj 2 árnyalattal világosabb barna melírral és oldalfrufruval.
2011. júl. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi,melírre még nem is gondoltam:)
2011. júl. 6. 21:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Feketét ne :) De tényleg. Azt nagyon el lehet bakizni. Ugyanígy a melírral. vagyis azt én kifejezetten ízléstelennek tartom xD

Szerintem festesd be 1-2 árnyalattal világosabbra vagy sötétebbre. Meg mondjuk szerezz be sulikezdésre egy-két új, csini cuccot (új táskát, 1-2 cipőt, 1-2 felsőt, nacit vagy amit szeretnél)

sok sikert :))

2011. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vágass új frizurát,esetleg egy új szín. :)

Ruhatáradat minél jobban tudbózd,például ha eddig nemhordtál fülbevalót,most szerezz be egyet. Új cipő,pár új felső,farmer esetleg szoknya.

Új parfüm,és ha nem vagy barna,most itt a lehetőség,napozz,persze naptejjel! Rengeteg gyümölcs közül választhatsz,tarts gyümölcsnapokat. Szerezz be egy fitnesz dvd-t és arra ugrabugrálj.Szedd ki a szemöldököd,menny el kozmetikushoz, fuss a szabadban,minél többet legyél a barátaiddal. ;)

Sok sikert!

2011. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!