Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat vegyek majd...

Milyen ruhákat vegyek majd szeptemberre középiskolába?

Figyelt kérdés

Augusztusban mindig szoktunk pár új ruhát venni,mégis legyenek újak is az iskolakezdésre.De ez most más,mert mégiscsak gimnáziumba megyek:)


Szeretnék majd egy új balerinacíipőt,egy mostanság divatos kendőt,egy farmert és pár pólót.


Ti mit vennétek,vagy mit vesztek?Mit ajánlanátok?


2011. júl. 1. 20:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

hm... én most újítok.

az utóbbi időbe úgy érzem megváltoztam. és ez a ruhatáramra is vonatkozik. próbálok olyan ruhákat vásárolni, amiket majd úgy állítok össze, hogy ne jöjjön velem szembe az utcán. :))

2011. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
én nem annyira szeretm az extrém darabokat,csak pár új holmit szeretnék:D.
2011. júl. 1. 20:27
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

jaa.. hát akkor ott a kínai, vagy ha több pénzed van akkor Zara, New Yorker, H&M :)

amúgy hidd el a turkálóba is vannak jó ruhák..végülis azok már extrémebbek. :)


polyvore.com-on is találni jó összeállításokat amúgy. :)

2011. júl. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

hát egy két cucc jó a drágább boltokban,de nem akkor amikor sokat kellene venni:D


van itt egy kínai,ami tök jó,egyeltalán nem lepukkadt,ott szoktunk vásárolni:D


de mik azok a darabok,amiket ti vennétek??:D

2011. júl. 1. 20:34
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
én beszereznék egy ülepes gatyát is :D azok most nagyon menők ;)
2011. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
az van,de köszi,ment a zöld kééz:D
2011. júl. 1. 20:38
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Vegyél egy tréninget is. (Ha nincs.) Valami divatos, csini. nőies darabot. És egy overallt. [link] Bőrdzsekihez mit szólsz? Én augusztusban - bár tavaly volt -, nagyon olcsón vettem a C&A-ban egy barna bőrdzsekit és nagyon vagány :D
2011. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

csőnacit beszereznék

és/vagy világos és sötét farmert is :)

Vegyél csillógós pólót,partyszemcsis pólót virágosat :)

Minden színben legyen pólód legalábbis amik mennek a más ruháidohoz. Vegyél sulitáskát,hogy tudj választani. Csini fehérnemű :)

vegyél hosszúujjút is meg pulcsit és szerezz be átmenetikabátot ;)

2011. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is gimis vagyok. Szerintem egy skinny (tapadós) nacit, amit kábé akármivel kombinálhatsz. Overall minek a suliba?! Amúgy ha vannak öltözködési szabályok, akkor azokat tartsd be...szerintem ne vegyél túl kivágott felsőket, ujjatlan, rövidujúú jöhet, pántost mellőzd, csak ha nagyon tetszik valami...nem tudom pontosan milyen a stílusod, de ha visszafogottabb, akkor vehet pulcsikat is.

Lábbeli: mindenféleképpen legyen legalább 1 szandálod, balerinacipőd és tornacipőd is, esetleg valamilyen papucs, bár én mellőzném a suliba. Ha szereted a nyári csizmákat, vegyél, nagyon divatosak.

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én vennék olyan nadrágot, ami teljesen simul, magyarul csőnadrág, olyat is vennék, ami nem ülepes, hanem ránézel és olyan laza hatása van, nem feszül, nem is bő, hanem a kettő között. Vennék olyan pólót, aminek az egyik oldalát le kell engedni a vállon:) Tornacipő, balerinacipő, valami csini övet... Kiegészítőként: hosszú nyaklánc, amin medál van. A pólókhoz illő színű hajpánt, vagy valami kis csatt. (nem ilyen kislányosra gondolok:D) Most több nem jut eszembe így hirtelen...
2011. júl. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!