Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat vegyek majd...

Milyen ruhákat vegyek majd szeptemberre középiskolába?

Figyelt kérdés

Augusztusban mindig szoktunk pár új ruhát venni,mégis legyenek újak is az iskolakezdésre.De ez most más,mert mégiscsak gimnáziumba megyek:)


Szeretnék majd egy új balerinacíipőt,egy mostanság divatos kendőt,egy farmert és pár pólót.


Ti mit vennétek,vagy mit vesztek?Mit ajánlanátok?


2011. júl. 1. 20:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
egy jó kis csőfarmert mindenképp, és hozzá vehetsz egyszerű trikókat több színben ( ezek elég olcsók ) és ezt feldobhatod mindig más kiegészítőkkel :))
2011. júl. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

ilyen bőrdzsekit mindenképp:

[link]

2011. júl. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

wááh köszönök minden választ!:DD


sokat segítettetek:D


igen,egy csőnaci,egy fekete hosszú cicanaci mindenképpen,bőrdzsekit meglátom,mert van,pólókat,fehérneműket,láncokat:D


megjegyezve:D

2011. júl. 2. 09:44
 14/19 anonim ***** válasza:

szerintem bőrdzsekit mindenféleképpen! ősszel nagy hasznodra lesz télig, mikor hűvösebb az idő. szóval praktikus és divatos is. szerintem barnát vagy feketét vegyél.

aztán valami tapadós szűkszárú farmernaci, meg pár felső.

aztán kiegészítők, sálak például.

meg valami oldaltáska, sportosabb, vagy nőiesebb pl ezek is tök jók

[link]


mondjuk én má nem ilyen cuccokat hordok, mert jövőre megyek fősulira, de szerintem egy 14-15 éves lánynak pont így kéne öltözködnie :)

2011. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
már*
2011. júl. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

így is öltözködök:)


converse-t nem szeretnék,nagyon drága,és minden második embernek ilyen van.


valami nagy,bepakolós,mostanában divatos táskát,ilyen nagy retikült,vagy hogy mondják..


hol lehetne venni?

2011. júl. 2. 10:19
 17/19 anonim ***** válasza:

én vennék egy elegánsabb felsőt vagy ruhát mert a középsuliban(mi legalábbis) sokat járunk szinházba,előadásokra ahova azért szerintem elég gáz a póló-pulcsi-farmer szett.


és vegyél kiegészítőket amivel az egyszerű pólódat is feldobhatod,egy nyaklánccal vagy egy kitűzővel.

2011. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
én szakközépbe megyek, 11. osztályba és rohadtul örülnék ha lenne pénzem új ruhákra. :) a kib*szott tankönyvek mellé,ami olyan 40ezer forint lesz ... ;)
2011. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szia! Szerintem mindenképpen szerezz be divatos rucikat utanna majd alakulhat a stilusod! Mindenkeppen vegyel magasdereku csonacit, boyfriend jeans-t, veans vagy adidas cipot, laza polokat (paszterszinüeket), hosszitott pulcsikat, haspolokat, haspulcsikat, nehany kiegeszitot (pl.: nyakorvszeru nyakit) es kantátos gatyát... Ennyi jutott eszembe de a divat magazinokba meg az interneten jobb ötleteket is talalsz
2018. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!