Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan turbózzam fel magam?

Hogyan turbózzam fel magam?

Figyelt kérdés

Egész héten nem mentem suliba,mert beteg vagyok,jövő héten viszont már mennem kell.Eléggé lestrapált lettem a betegség miatt,hogy szedjem össze magam?Szeretnék csinosnak,frissnek tűnni jövőhéteen:)

16 L


2010. jan. 28. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Én amikor beteg vagyok általában 2-3napot végig pihenek,utána már mindennap egy kicsit sétálok,elkezdek pótolni és mivel úgy is otthon vagyok egy kicsit törődök magammal!Persze vigyázok,hogy mellette sokat pihenjek.Ilyenkor (persze csak ha már jobban vagyok) kamilla tea fölött gőzölöm az arcom,a mitteszereimet kitisztítom,leradírozom a bőröm.


Rendbe hozhatod magad egy jó kádfürdővel,leradírozhatod a bőröd(az egész tested,nemcsak az arcod),hajat moshatsz,pakolást/balzsamot tehetsz rá,hidratálhatod a bőröd,az arcod letisztíthatod tonikkal.S ha még jobban akarsz kinézni egy kis frizurváltoztatás is mehet hétfőre.Pl.:ha eddig egyenes hordtad a hajad most hullámosítsd be,ha hullámos/göndör a hajad egyenesítsd ki,fogd össze szépen a hajad(konty,lófarok,fonás...)

15/L

2010. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is otthon voltam egész héten, viszont én még mindig beteg vagyok de ettől függetlenül mennem kell.
2010. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!