Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha taszító a külsőm?

Mit tegyek ha taszító a külsőm?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok,és a problémám az,hogy egy rút kiskacsa vagyok.Akárhogy sminkelem magam(nem használok túl sokat) és megcsinálom a hajam és próbálok csinosan öltözködni,egyszerűen látom,hogy különösebben nem javít a külsőmön semmit.Fotózni nem is szeretem magam,a fotókon még rosszabban nézek ki,mint amúgy.Sokszor megszólták már a külsőmet,ráadásul a környezetemben gyönyörű,csinos lányok vannak,ami mindig eszembe juttatja milyen szerencsétlen is vagyok.Egyszer azonban volt barátom,aki mellett(ha csak pár percre is)de néha gyönyörűnek éreztem magam.Sajnos azonban megcsalt és elhagyott egy másik lány miatt,ez pedig még jobban elkeserített.Szeretnék párkapcsolatot ismét,de nem tetszem senkinek és ez nagyon aggaszt.Szeretném ha engem is egyszer megnéznének mint a többi lányt és úgy is tekintenének rám.Azon is gondolkoztam már,hogy ha nagykorú leszek,nem kéne-e kés alá feküdnöm.Kérlek adjatok tanácsot vagy bármit,de ne olyanokat,hogy ,,így vagy tökéletes" meg ,,fogadd el magad",mert nem vagyok vak,látom azt,hogy mi néz vissza rám a tükörből.

Lécci ha negatív választ is írtok,normális stílusban tegyétek!Köszi!


2011. máj. 19. 21:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
27%
képet
2011. máj. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
54%

valószínűleg nem fogok annyit írni, mint itt páran előttem, de azért pár gondolatot leírnék.

először is, a külsőddel kapcsolatban nem tudunk neked segíteni, ha nem mutatsz egy képet, mert így csak általános tanácsokat tudunk ismételgetni, amiket valószínűleg hallottál már. hidd el, nem azért kérjük a képet, hogy kinevethessünk vagy hogy leszólhassunk, csak, hogy konkrétan meg tudjuk mondani, min lehetne szerintünk változtatni.

abban pedig, hogy nem a hozzáállás számít, egyszerűen nincs igazad. van egy ismerősöm, 17 éves lány, és tényleg nagyon csúnya. kancsal, kicsi és közel ülő szemei vannak, turcsi orra... és még buta is. mégis mindig van pasija, egész egyszerűen azért, mert meg van róla győződve, hogy ő szép, és úgy viselkedik. a legjobb csajok között tartják számon, hiába tudja mindenki, hogy csúnya, kizárólag azért, mert úgy viselkedik. mert elhiszi saját magáról, hogy gyönyörű, és nem bizonytalankodik.

az pedig lehet, hogy igaz, hogy az utcán nem utánad fognak megfordulni a srácok és a fiú osztálytársaid nem a te seg.gedet fogják titokban vihogva fotózni ha lehajolsz. de ez nem számít! a 'menő csajok' nagy része nem boldogabb, vagy egy olyan pasi kell nekik, aki náluk jóval 'csúnyább', de érdekesebb lánnyal jár, vagy képtelenek kapcsolatot fenntartani, mert minden fiú csak trófeaként tekint rájuk, és csak le akarja őket fektetni... lehet, hogy ismeretlenek nem fognak utánad fütyülni az utcán, de nem is ismeretlenekkel akarsz barátkozni, kapcsolatot, hanem olyan fiúkkal, akik megismernek és szeretnek, a személyiséged miatt [is], nem?

utoljára pedig: nem igaz, hogy a szép embereknek könnyebb. miért lenne az? könnyebben teremtenek kapcsolatokat? ez nyitottság és személyiség kérdése. könnyebben találnak állást? inkább épp az ellenkezője, meg kell küzdeniük az előítéletekkel, hogy aki szép, az egyben buta is. és nem mindenki élhet a külsejéből.

végül pedig: 15 éves vagy. ilyenkor mindenki bizonytalan, csúnyának és reménytelennek tartja magát, stb. de még rengeteget fogsz változni és hidd el, semmiről sem maradtál le!

2011. máj. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
37%
Ásd el magad!!!-.-"
2011. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Az is egy megoldás...
2011. máj. 24. 10:01
 25/31 anonim ***** válasza:
70%
Főleg mert ezt akartad hallani.
2011. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Te biztos jobban tudod mint én :D
2011. máj. 24. 10:20
 27/31 anonim ***** válasza:

Ez tök olyan,mintha én tettem volna fel ezt a kérdést!

Pont ugyanígy vagyok ezzel...A tükörbe sem merek belenézni,

és mindenkinél rondábbnak látom magam!Utálom ezt az érzést,

mert elrontja a kedvem és a személyiségem is megváltozik tőle,visszahúzódó leszek,mert azt hiszem,hogy én senkinek sem tetszek...

Fura,hogy te is ilyen vagy,mert a legtöbb 14-15-16 éves lány,csak magával van elfoglalva,hogy milyen szép és milyen tökéletes...:O

Hülyeség lenne azt írnom,hogy "fogadd el magad" mert tudom,hogy nem megy(mint ahogyan nekem sem)

Hogy "így vagy tökéletes" szintén felesleges lenne,mivel

mi hiába mondjuk,hogy az vagy te úgy is az ellenkezőjét látod.Mondjuk biztos vagyok benne,hogy annyira nem vészes a dolog,szerintem aranyos a pufi arcforma...

Az enyém meg pont nem olyan és én is utálom az enyémet...

A pasik meg csak ilyenek(najó nem mindegyik) de a legtöbb!

Hogyha tényleg szeretett volna nem a külsőd számított volna neki...Ha mégis,akkor sem kellett volna megcsalnia,őszintén is lehet közölni az emberrel,hogy más tetszik neki...

Mondjuk pont én papolok,mikor én is azt hittem volna,hogy a külsőm miatt csal meg(ha a helyedbe lennék).

De így kívülről nézve mégiscsak hülyeség!!!Ezért csak őt okolhatod,nem magadat....

Remélem,hogy sikerül megbékélned magaddal és lesz egy srác aki majd elfogad olyannak,amilyen vagy :D

Egyébként nyugodtan írhatsz privit,ha gondolod és beszélhetünk erről :P

14/L

2011. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 habibi ***** válasza:

hasonlóan az egyik hozzászólóhoz engem is mindig elkerültek azok a fiúk, akik tetszettek nekem, és mindig a barátnőimmel jöttek össze, ami számomra felért egy pofonnal az élettől. Nem voltam szép, sőt ronda voltam, ezért megértettem őket.Több mint egy évvel ezelőtt 17 éves fejjel egy nap megismertem egy rendkívüli fiút, aki őszinte szavaival és azzal, hogy elfogad olyannak amilyen vagyok és a belső értékeimet előbbre helyezi mint a külsőmet (bár Ő erősen cáfolja azt, amikor negatívan beszélek a külsőmről), azonnal levett a lábamról és lassan már 9 hónapja egy nagyon boldog párt alkotunk és nagyon szeretjük egymást.

Kedves Kérdező! 15 éves fejlődésben lévő lány vagy és hidd el az igaz szerelmet csak pár év múlva fogod megtalálni. 15 évesen nekem nagyon rossz alakom volt, kerek volt a fejem mint a Hold , kövér voltam. De pár év alatt szépen nőiesedtem és átballagtak a zsírpárnák előnyösebb helyekre. Ma már van önbizalmam, mert elfogadtam magam, a külsőmet és békében élek vele és képzeld amint ezt így eldöntöttem magamban, azóta a férfiak megfordulnak utánam az utcán és még a férfi eladóknál az üzletekben kedvezményt is kapok , pedig nem vagyok bombanő és nem rendelkezem tökéletes testtel, nem sminkelem magam és nem is öltözködöm kihívóan(nem is szabadna).

2011. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Nekem meg ananász alakú fejem van..szerintem ennél nincs rosszabb,mert hosszú és pufi is.

Hogy nőiesedek-e?Hát szerintem nem nagyon fogok,meg kismellű vagyok és az már eleve nem nőies.

Így jobban átgondolva a dolgokat lehet nem is nagyon van szükségem párkapcsolatra egyelőre,csak a baj van vele.Fiúk terén most inkább szórakoznék,de a külsőm miatt nem hinném,hogy nagy előnyöm van ezügyben.

Nem azt szeretném,hogy megszánjon egy fiú és,hogy ,,Jajj szép vagy hablabla..",mert az azért lát szépnek mert ismer.De én ettől függetlenül ugyanolyan maradok,ugyanolyan ronda és magamnak is szeretnék tetszeni.De hát szarból nem lehet várat építeni,ahogy mondani szokták.

Kezdem úgy érezni,hogy rajtam tényleg csak az segítene,ha befeküdnék a kés alá,csak drága mulatság sajnos az ilyen.

2011. máj. 25. 14:54
 30/31 anonim ***** válasza:
Csak nehogy úgy járj mint Szandika!
2011. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!