Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha taszító a külsőm?

Mit tegyek ha taszító a külsőm?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok,és a problémám az,hogy egy rút kiskacsa vagyok.Akárhogy sminkelem magam(nem használok túl sokat) és megcsinálom a hajam és próbálok csinosan öltözködni,egyszerűen látom,hogy különösebben nem javít a külsőmön semmit.Fotózni nem is szeretem magam,a fotókon még rosszabban nézek ki,mint amúgy.Sokszor megszólták már a külsőmet,ráadásul a környezetemben gyönyörű,csinos lányok vannak,ami mindig eszembe juttatja milyen szerencsétlen is vagyok.Egyszer azonban volt barátom,aki mellett(ha csak pár percre is)de néha gyönyörűnek éreztem magam.Sajnos azonban megcsalt és elhagyott egy másik lány miatt,ez pedig még jobban elkeserített.Szeretnék párkapcsolatot ismét,de nem tetszem senkinek és ez nagyon aggaszt.Szeretném ha engem is egyszer megnéznének mint a többi lányt és úgy is tekintenének rám.Azon is gondolkoztam már,hogy ha nagykorú leszek,nem kéne-e kés alá feküdnöm.Kérlek adjatok tanácsot vagy bármit,de ne olyanokat,hogy ,,így vagy tökéletes" meg ,,fogadd el magad",mert nem vagyok vak,látom azt,hogy mi néz vissza rám a tükörből.

Lécci ha negatív választ is írtok,normális stílusban tegyétek!Köszi!


2011. máj. 19. 21:52
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fogok neked kisregényt írni és rólad sem alkotok vélemény így látatlanban.

Az előítéletekről írsz,miközben te is tele vagy vele.

Most akkor megosztom veled az én tapasztalatomat...

Nem vagyok csúnya,mondogatják ,hogy szép vagyok(ezt nem nagyképűségből írom,csakhogy értsd a történetet).na mármost 18 éves vagyok és még nem volt barátom.Ciki nem ciki.

Eddig akárhányszor tetszett valaki,nem engem választott,hanem egy nálam kevésbé szépet.

Most akkor mi az,hogy a nálad szebbek mindig megkapják amit akarnak?

Általánosítás.

u.i.:nem csak én jártam így.

2011. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Én csak azt írom le amit látok és tapasztalok,ez nem konkrétan általánosítás.Én egész eddigi életemben ezt tapasztaltam,az meg hogy mai világunkban a szépség az egyik legfőbb dolog és sokmindent el lehet vele érni az pedig tény,ezért sajnos vagy nem sajnos, amiket írtam úgy gondolom(ha nem is teljesen,mert pár apró kivétel mindig akad)többnyire igazak.

Neked úgy tűnik mások a tapasztalataid.

2011. máj. 20. 14:47
 13/31 anonim ***** válasza:
63%
rakj fel képet
2011. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
34%
tényleg tegyél fel egy képet, most már kíváncsi vagyok.
2011. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi is lett a rút kiskacsából....?!

nem csúnyulsz, még fejlődsz.

Rakj fel képet, vagy küldj privátban, hátha tudok segíteni, haj, smink, vagy valami tippel.

2011. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Nem küldök és rakok fel képet.
2011. máj. 20. 16:00
 17/31 anonim ***** válasza:
83%
Tudod nekem nagyon úgy tűnik,hogy te sem tudod,hogy mit is akartál ezzel a "kérdéssel".Elutasító vagy a tanácsokkal és azokkal szemben akik segíteni akarnak..Akkor pontosan mit is vársz tőlünk?
2011. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Feltettem egy kérdést mert tanácstalan vagyok.És bármilyen tanácsot,észrevételt,megoldásszerűséget elfogadok,ami megfelel a bevezetőben leírt dolgoknak.

A válaszokat pedig nagyon köszönöm :)...de amiket többnyire mondtatok és említettetek azt én már kipróbáltam és nem segített a problémámon,ez a baj.

Várom a többi ötletet,választ :)

2011. máj. 20. 23:01
 19/31 anonim ***** válasza:
50%
Ezrével rohangálnak a neked tetsző pasikból az utcán akiknek te vagy az ideálja, ha nem azt nyomod hogy ronda vagy. Ez azért érdekes mert ez még a legrondább nőre is igaz.
2011. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi, senki sem a külsőre bukik!! Ezt az összes playmate lány is megmondta! XD
2011. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!