Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13-14-15 éves lányok milyen a...

13-14-15 éves lányok milyen a stílusotok?

Figyelt kérdés
Milyen a stílusotok?Jellemezzétek magatokat,kiváncsi vagyok kinek milyen a stílusa..Pl. milyen ruhákat hordotok,milyen a hajatok?milyen hosszú?milyen színű?festett?természetes? milyen magasak vagytok? hány kilók? milyen színű a szemetek? milyen az alakotok?milyen zenét hallgattok? Légyszi,írjátok le,köszönöm:)amit xcsak akartok írjátok le magatokról!
2010. aug. 17. 19:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
hát..a stílusom hippy és rocker keveréke..elég egyedi. szeretek mindent ami színes a sok karkötőt..stb kiegészítőket.a tornacipőket(nem converse-t) aztáán.. derékig érő természetes göndör gesztenyebarna hajam van( mindenki dícséri)^^ 160 cm vagyok és hát sajnos elég sok kiló de ezen változtatni szeretnék:S. a szemem is gesztenyebarna sokak szerint kiskutyaszemem van^^.System Of A Down-t,Guns~n Rosest,Metallicát,Copy Con-t,Rolling Stonest, AC/DC-t,Sum41-et..stb hallgatok.Nagyszájú vagyok ami sokszor nem jó dehát ezvan. szeretem kimondani amit gondolok. szeretek a barátaimmal lógni. művészlélek vagyok imádok rajzolni néha irogatni..elég makacs vagyok ezért amit akarok azt általában el is érem. aztmondják h kedves vagyok, aranyos, vicces. nemtudom h mit kéne még irnom most ennyi jutott eszembe.xD
2010. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Rocker

Hát, nézzük :

Szeretem a szaggatott, bő farmereket, farmer térdgatyákat. Általában fekete, kék, szürke, piros pólót húzok, erre farmerdzseki, vagy zipzáros felső. Nyáron sarut húzok, tavasszal/ősszel sportcipőt, télen jó vastag, meleg bakancsot. Ezen kívül van még egy acélbetétesem is, amit esőben,rossz időben, koncertre veszek fel.

A hajam tarkóig ér, ritkított, sötétbarna, természetes.

165cm/63 kg

barna szemem van

Alkatomra mondhatnánk, hogy homokóra.

rock, metál, néha egy kis klasszikus zene is becsúszik


15/l

2010. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

14/L vagyok :)

ruhák: rózsaszín, lányos, néha szoknya

haj: hosszú, sötétszőke + szőke melír

173-174 cm, 50 kg, "vékonynak" mondanak de szerintem nem vagyok az

kék szem :)

zene: R&B, pop. De mostanában rákattantam a disco-house-electro típusra.

2010. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Magas vagyok kb 173:D és 60 kg esetleg picivel több vagyok.Stilusom egyedi.Néha nőies,néha soportos.Csak cső nacit hordok vagy eredeti adidas nacikat:D..

A hajam a hátam közepéig érd barna és a szemem meg feketés.Szeretem torna csukát,adidas cipőt,topánkát.A magasságomért ritkán veszek fel magassarkut.Általába rnb és pop-ot hallgatok de néha rockot is.Természetes a hajam nincs tetkóm,piercingem soha nem volt meg festve a hajam és a fülem töbször kifurva.Elég barátságos vidám emberke vagyok:D

15,l

2010. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
nincs még kialakult stílusom, mindig változik :) mostanában kezdek nőiesen öltözködni, főleg így nyáron, nagyon szeretem a ruhákat. Egyébként csőnadrágot szoktam hordani, valami ízléses felsővel, éppen divatos lapos cipővel :D hajam aranyszőke, kb mellemig ér, festetem, eredetileg sötétszőke hajam van. Legtöbbször göndörítem, de most átálltam a vasalásra. 162 cm vagyok, 47 kg. szemem szürkéskék. Mindent meghallgatok, ami jó, az igényes zenéket szeretem. ;) (britpop, indie)
2010. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
jaa, bocsi, 15L
2010. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Hát én nekem :))) öltözködésben én összel .. tapados farmer sport cipö (nekem puma).. és valami jo hoszabitott felsö vagy egy pollo egy jo kardigánnal..ki huzni a szememet és egy kis szájfény:)) hát stilusra én verekedös vagyok:)) ami nem tetszik azt meg mondom ki állok verekedni ha fiu ha lányy ja és cigány lány vagyok:))))..el lehet velem beszélgetni:))) nem szeretem ha flegmázik valaki!!! ha engem szeretnek én is szeretek:DDD
2011. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!