Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13-14-15 éves lányok milyen a...

13-14-15 éves lányok milyen a stílusotok?

Figyelt kérdés
Milyen a stílusotok?Jellemezzétek magatokat,kiváncsi vagyok kinek milyen a stílusa..Pl. milyen ruhákat hordotok,milyen a hajatok?milyen hosszú?milyen színű?festett?természetes? milyen magasak vagytok? hány kilók? milyen színű a szemetek? milyen az alakotok?milyen zenét hallgattok? Légyszi,írjátok le,köszönöm:)amit xcsak akartok írjátok le magatokról!
2010. aug. 17. 19:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
20:15-ös írj privit légyszi!Légysziii:D barátokat keresek am.:)
2010. aug. 17. 20:25
 12/27 anonim ***** válasza:

Általában csőnadrágot hordok, de szeretem a nagyon bő vagy mélyülepes nadrágot, cicanadrágot (pamut vagy selyemfényű), illetve a szoknyákat, egyberuhát, ingruhát. A felsőim pasztell-vagy nagyon élénk színűek, feltűnő mintával, a szabás mindegy és anyag. Hordok sportcipőt, tornacipőt, sarut, magassarkút, szandált vegyesen. Árkádból szoktam vásárolni, szeretem a New Yorkert, a Zarát, a H&M-et, a Jeans Clubot, nagy ritkán a Mango-ba is betérek. Cipőt minőségit veszek, sokkal tartósabb szerintem. Imádom az óriástáskákat, sálakat, karkötőket.

Sminkelem magam, szemhangsúllyal. Lilával emelem ki a szemem általában, esetleg fekete tussal.

A hajam vállig érő és barna oldalfrufruval, de nemsokára levágatom olyan Victoria Beckhamesre (a szőke színű, rövidebb haj, a színe marad). A szemem zöld, a bőrőm fehér. 155 cm és 53 kg vagyok. Elfogadtam az alakomat, de dolgozom, hogy jobb legyen.

Belül művészlélek vagyok, szeretek írni, rajzolni, elmélkedni a világ dolgain, olvasni izgalmas, érdekes könyveket. Kissé talán sorozatfüggő is vagyok =), és szívesen vásárolgatok is, persze nem mániám. A barátaimmal mindig szívesen találkozom, nagyon szeretem őket. Zene...főleg R&B, de újabban kedvelem a rockosabb hangvételt, a Paramore-t és a Muse-t.

Hát, dióhéjban ennyi lenne a stílusom. Összetett, ezt tudom rá mondani.

14/L

2010. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Köszi,írhattok még:)és kapcsoljátok be a privát e-mailt:D
2010. aug. 17. 20:31
 14/27 anonim ***** válasza:
92%

Én megpróbálom mindíg követni az aktuális divatot.:) szóval van hogy cicanadrág, ing.. de van hogy csak sima csőgatya valami feszes felsővel:) szőke hajam van, kb derékig ér, egy picit lett csak szőkítve. 165 magas vagyok 50 kiló. szemem zöld, de van benne egy barna háromszög.:) de szemüveges vagyok. Zenében pedig a mai slágereket, de főként disco és house.:)


L/16

2010. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok!

azt kihagytam hogy főként vékonytalpú tornacipőben és magas sarkúban szoktam lenni:)

2010. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Csönadrág, magasított szoknyák(L)

kicsit nőiesebb vagy sima póló,

172 cm

55kg

magassarkú/tornacipő

hajam aranyszőkénél kicsit sötétebb hátam közepéig ér( természetes)

hullámos

néha göndörítem/vasalom

bőrdzseki/ farmerkabát

barna szem

imádok turikban vásárolni mert olcsó és egyedi darabokat lehet kifogni

punk, rock, pop-rockot hallgatok

15/L

2010. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
előzőhöz. pont normális alakom van. kicsi husi van a hasamon de az nem baj, nem akarok gebe lenni.
2010. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

161 centi vagyok, 46 kiló, rettentően utálom, hogy ilyen alacsony vagyok :( a combom nem tetszik, meg a hasam, amúgy jól elvagyok az alakommal

mell alá érő természetes barna hajam van, egyenesnek mondható

barna szemem :D bár az utóbbi időben mintha zöldülne

szeretem a magassarkú cipőket, a magasderekú rövid- és hosszúnadrágokat illetve szoknyákat, a boyfriend blazereket, a blúzokat, ingeket, szövet- és ballonkabátokat :D szóval ilyesmi a stílusom

már egy jó ideje koreai popot hallgatok főként, de amúgy a rocktól kezdve bármi jöhet, ami igényes és jó :)

16/L (bocs, kicsit 'öreg' vagyok lehet, de azért bátorkodtam válaszolni :D)

2010. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

cipö: tornacipö(Converse), ha jo idö van akkor tangás papucs, balerina cipö(ritkábban)

nadrág: csögatyák,cicanadrágok

fölsö: fölsöim fehérek :P de van citromsárga is meg halvány rozsaszin. jobban szeretem az ujjatlanokat, a hosszabb fölsöket. New Yorker,Tally Weijl és Pimkie az ahol szoktam vásárolni:D

Kettö nyakláncot hordok egyszerre: egy kis keresztet amit a mamámtol kaptam és egy nagy szives nyakláncot:) a fülbevaloim nagyok és általában arany,ezüst. Van piercingem a köldökömbe és az orromban is hamarosan:)

mükörmöm van általában.. francia,valamilyen diszitéssel:P

173cm ,53kg vagyok. kék szem,természetes világosbarna derékig érö haj. kibontva szoktam hordani, valamikor hátratüzök az elejéröl pár tincset és néha hajpántot is hordok:d

Sminkelem magam de alapozot,pudert,korrektort nem használok.

Zenéböl vegyes vagyok:D de utálom a rockot meg az ilyen emos sza.rokat:S a legjobban az RnB-t szeretem:)

15L

2010. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ruhák: Legtöbbször farmert hordok [csőfarmert] +pólót+ tornacipőt, vagy topánkát. De szeretem a cicanadrágot is :)

Hajam: Felülről világosszőke, alul sötétszőke, néhol [nagyon világos] barna. Természetes az egész, csak hülye a természet, ezért 3színű :D Mellem alá ér, most rövidebb. Hülye és göndör :) Régen mikor hosszabb volt 2-3 hullám volt benne. Azt imádtam. Mostanában néha kivasalom [kb 3hetente], de ellustultam, mert fárasztó [kb 1óraés10perc mire kivasalom az egészet :]

Magasság: 165-167 cm [legutoljára 163cm voltam, de az még március körül volt. Azóta tuti nőttem, mert évente átlagosan 8-10 cmt növök :]

Súly: nemíromle. Szerintem sok. Leakarok fogyni :$

Szemem: Kb 1éves koromig kék volt [mint ugye általában a babáknak], aztán bebarnult, kb 10éves koromig szép gesztenyebarna volt, most meg nagyon világos barna, de mintha kezdene zöldülni :O

Alakom: Hasamon és combomon van egy kis felesleg :S

Zene: PoP vagy RnB



13/L [haeszembejutmégvalamiírok]

2010. aug. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!