Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17-18 éves lányok, milyen a...

17-18 éves lányok, milyen a stílusotok?

Figyelt kérdés
Hogy öltözködtök a suliba? Kényelmes, sportos, sportosan csinos? Milyen a sminketek?
2011. okt. 7. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Csőfarmer,leggings,jeggings,mintás pólók,tunika,kardigánok,sálak.

Smink: alapozó,szempillasprirál,szemceruza,szemhéjpúder,szájfény vagy nude rúzs.

Én bevallom hogy ugyan olyan tucat vagyok mint a többi...:D

17/L

2011. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%

mikor milyen kedvem van.

ha rám jön az, hogy kényelmes ruhába akarok menni, akkor valami egyszerű mintás póló + (a fiúk most hisztizhetnek) ülepes gatya, deszkás cipő

néha rám jön, hogy ma kicsit szebben akarok kinézni, akkor kicsit feszülősebb farmer és a karjaim "miatt" (mivel szépek) ujjatlan póló, hozzáillő ékszerekkel, kifestett köröm, tornacipő, díszcsatos öv stb

ha csak sietek, vagy nincs ötletem öltözködéssel kapcsolatban, felkapok egy farmert meg egy egyszerű vagy mintás pólót, valami övet, egy tornacsukát, vagy deszkás cipőt és ennyi


általában

alapozó + korrektor + púder + esetleg bronzosító vagy pirosító

+ némi szemhéjfesték (valami barnás, vagy rózsaszínes, de mindenképpen visszafogott szín) + szempillaspirál + néha szemceruza


amikor valahova kicsit jobban ki kell csípni magam akkor a sminkemhez hozzácsapódik a tus is


14/L

2011. okt. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Cső vagy egyensszárú farmer, néha szoknya, ehhez valamilyen póló, vagy kockás ing, blúz...nem szeretem a csillogó-villogó cuccokat, általában egyszínű, vagy csíkos, kockás, esetleg feliratos, de semmi felesleges csicsa. Néha hordok egyberuhát is vagy hosszú pólót leggingsszel (tényleg ritkán, nem vagyok annyira a híve). Kiegészítőket is szeretem, mindenfélét, általában apró bogyós fülbevalókat hordok, gyöngyös nyakláncot, néha sálat. Smink: szemceruza és szempillaspirál. 17/L
2011. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

ilyen

[link]

18L

2011. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:48


14 évesen? Úúú.... :/ :D Na ez komoly.

Bocsi az OFF-ért.

2011. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

suliba egyszerű csőfarmer egy trikóval, egyszerűbb felsővel, esetleg pár kiegészítő..sminkelni nem nagyon szoktam suliba..korrektor, szempillaspirál,bronzosító nude rúzs, ha megyek valahova akkor viszont eléggé kicsípem magam :) ruha, magassarkú, megcsinálom a hajam..smink pedig: tus, szemhéjpúder, szempillaspirál, és a többi amit leírtam :)


18/L

2011. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Jöhet még! :)
2011. okt. 8. 08:55
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:48

Hol vagy te még a 17-18tól?:)


Én inkább csinosan öltözködök.Magassarkú,csőnadrág,ing v vmi csinosabb felső.Nagyon ritkán öltözök sportosan.Szeretem még a hosszírottfelsőket,tunikákat,télre hosszú kötött ruhákat leggingsel.Bőrkabát öszre,télre meg szövetkabát.Szeretem a csizmákat is, van egy magasszárú barna lapostalpum meg 2 magasszárú magassarkú.

Smink:alapozó,szemceruza v tus,szemhéjpúder ritkán,szempillaspirál és szájfény.

18/L

2011. okt. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Öltözködés:

Általában magassarkú pl most ezt a cipőm hordom sokat: [link]

így a hidegebb időben csőfarmer vagy leggings de melegebb időben ülepes gyatyát is hordok. Felsők terén változatos...van hogy csak egy pólót előveszek de van hogy egy díszített toppot vagy bluzt mellénnyel vagy hosszított inget mell alatt övvel. Ilyenkor ősszel már sálakat is szoktam viselni. És ami nálam alap az a bőrkabát.


Smink: Alapozó, korrektor, púder, szemceruza, szemhéjtus, szempillaspirál, nude rúzs vagy szájfény, pirosító és néha szemhéjfesték.


Én sem szégyellem bevallani mint az 1. válaszoló, hogy tucat lány vagyok, de jó nekem így.

18/L

2011. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Csőfarmer, egyszínű elegánsabb felsők, kardigán, bőrkabát, bokacsizma. Hát én is bevallom tucat vagyok :D
2011. okt. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!