Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17-18 éves lányok, milyen a...

17-18 éves lányok, milyen a stílusotok?

Figyelt kérdés
Hogy öltözködtök a suliba? Kényelmes, sportos, sportosan csinos? Milyen a sminketek?
2011. okt. 7. 19:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Csőfarmer, tornacipő, szegecses öv, egyszerű szabású mintás póló,csuklószorító, nyaklánc, fülbevalók:D

smink:alapozó,púder,szemhéjtus->hozzá fekete szemhéjpúder (hogy tartósabb legyen),szempillaspirál,szájfény

2011. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17:20 vagyok, lemaradt, hogy 17 vagyok:)
2011. okt. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
[link] én imádom ezt a stílust, így is öltözök:)
2011. okt. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ^.^
2011. okt. 10. 13:58
 15/18 anonim ***** válasza:

Ilyesmi a stílusom: [link]

Nem szeretem a sportos öltözéket, a slamposat utálom, csak nőies ruhákban tudok létezni, blézer, szoknya, magassarkú, blúzok, topok...

A sminket általában visszafogott, alapozó, korrektor, púder és pirosító, fehér szemceruzával és szempillaspirállal - utóbbi, ha olyan kedvem van, akkor kék. Nagyon szép, és különleges, merész. Ha nem suliba megyek, hanem randira, vásárolni, stb. akkor teszek fel szemhéjpúdert, általában 2-3 színt használok (belső szemzugba mindig nagyon világosat, természetesen!) vagy szemhéjtust. Ha a szememet nem hangsúlyozom, akkor a számat szoktam valami feltűnő rúzzsal.

2011. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó megkérdezhetem h milyen színű a szemed h fehér ceruzával húzod ki?Gondolom kék.De ilyet még nm is láttam de biztos jól néz ki.
2011. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem, barna szemem van (bocsi, hogy csak most válaszolok). Az alsó vízvonalat húzom ki, amitől nagyobbnak tűnik a szemem, szóval nem kívül szoktam fehéret használni (csak szemhéjpúdert, felül, a belső szemzugban).
2011. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

csőfarmer, ujjatlan póló, sima egyszerű mintás póló, csőtopp, pulcsi, öv, nyaklánc(dögcédula), karkötő, tornacipő, bokacsizma, csizma... stb.


Tus, szempillaspirál, köröm ált. francia.


19/l

2011. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!