Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13-14-15 éves lányok milyen a...

13-14-15 éves lányok milyen a stílusotok?

Figyelt kérdés
Milyen a stílusotok?Jellemezzétek magatokat,kiváncsi vagyok kinek milyen a stílusa..Pl. milyen ruhákat hordotok,milyen a hajatok?milyen hosszú?milyen színű?festett?természetes? milyen magasak vagytok? hány kilók? milyen színű a szemetek? milyen az alakotok?milyen zenét hallgattok? Légyszi,írjátok le,köszönöm:)amit xcsak akartok írjátok le magatokról!
2010. aug. 17. 19:37
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
kort is írjatok:)szal 13,14,15?:)
2010. aug. 17. 19:39
 2/27 anonim ***** válasza:

Nem tartozom egyik stílushoz sem. Csőnadrágokat hordok, egyszerű pólókat, deszkás cipőt, torna cipőt. Hajam derékig érő, természetesen barna. 165 cm magas vagyok és 65 kg. Zöld a szemem. :D

Hallgatott zenék: hardcore, punkrock, skate punk, dnb, dubstep.

15/L

2010. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%

mi ez a sok miYLen? max milyen ;)

Ruhatáram egyébként változó.

A hajam természetesen barna félhosszú.

Húha...magasság azthiszem olyan 165 körül.

Szemem szine zöld.

Az alakonmmal semmi problémám. Nem tökéletes de nem fogom magam amiatt marcangolni, hogy a combom egy kicsit vastagabb.

Zenei téren pedig mindenevő vagyok:)

2010. aug. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

19:46 os vagyok

A kor lemaradt.

15/L

2010. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%

Miért érdekel más ember ennyire? De mind1, ha kíváncsi vagy, elmondom:

-Saját stílus

-Kínait(csak arra van pénz(minek drágát venni? Ugyanannyit bír), ősztől már netünk sem lesz)

-Hullámos(alapból)

-Lapockámig ér

-Barna, szőke melírral

-Csak melír van

-A barna igen

-170 cm

-55(kicsit sovány) :P

- Zöldes-szürke(nem zöld, szürke!) :D

-? Ember alakú, milyen lenne? :D

-Rock,punk, techno, hip-hop, rapp(csinálok teknő zenét és elektromos gitárzok is) :D


15 vok :)

2010. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%

Én általában sportos és kényelmes ruhákat hordok, mert azokat szeretem:)A hajam hosszú barna(nem festett)161 cm vagyok és 42 kg...elég vékony vagyok:S szeretnék hízni.A szemem zöldes-kék. Nagyon változó hogy milyen zenét hallgatok. A hangulatomtól függ.

13/L

2010. aug. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

Alterosabb jellegű vagyok. Farmert hordok tornacipővel (Na, nem Converse-t!), topánnal vagy sportcipővel. Szeretem az egyszínű (fehér, szürke, drapp) topokat, esetleg lehet csíkos. Sálakat is szívesen hordok, illetve egyedi, magam készítette kiegészítőket.

A hajam festett vörös, takarja a tarkómat, hullámos.

158 cm, és 46 kg vagyok.

Kékes-zöld színe van a szememnek.

Vékony vagyok, picit pocis, de vékony. Úgynevezett "ceruza" alkatom van. A melleim nem a legnagyobbak, 75A-s melltartót hordok, meg vagyok velük elégedve. A fenekemmel sincsenek problémáim.

Zene, abból főleg alternatív, a 30Y nagy kedvencem, de például szeretem Cure-t, a Hole-t, a Nirvanát. Japán zenekarok közül is vannak kedvenceim. A Buck-Tick, és a Boom Boom Satellites.

(Különben, az öltözködésemet illetően, az elég egyhangú, de most már kezd kialakulni a stílusom, szeptembertől kicsit alakítok rajta. :))

2010. aug. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
88%

A stílusom egyedi,sportos,kényelmes.Mivel motorozok,ezért ez a leg praktikusabb.

Nagyon szeretem az egyszerű ruhákat:)Szóval sima fermer nem répa nadrág,csak sima egyszerű.Póló általában fehér-fekete-szürke-kék.Imádom a gyűrűket,és a nyakláncokat.Van több fülbevalóm(mármint egy fülemben több lyuk).

Általában suliba,hétköznapokra így öltözöm:

póló:

[link]

nadrág:

[link]

cipő:

[link]

A hajam gesztenye barna,vállig érő,egyenes,természetesen nem festett:)Sötét kék szemem van,158 cm vagyok,és 55 kg.Alakom?Normális,mint egy nőé.Ha érdekel 85/B melltartóméretem:D

Zene szinte már 3 éve csak rock.Ált.legtöbbször Kárpátia.

Magamat jellemzem:motorozok,elektromos gitáron játszok,télen jégkorcsolyázok,bandában gitározok, énekelek(1 fős banda:D),szerelmes idézeteket,verseket írok,dvd-zek,barátokkal beszélgetek,Kárpátia koncerten tombolok,meg sörözök:D

Nagyvonalban ennyi lenne:)

14/L

2010. aug. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Kevert a stílusom: goth-punk

Sok sötét ruhát hordok (bordó,lila,fekete,katonai zöld),alkalomtól függ hogy milyen cuccokban vagyok.

A hajam bubifrizura (volt,amíg meg nem nőtt,majd megyek megint vágatni),természetes barna. Zöldesbarna a szemem.

170 cm és kb. 56 kg vagyok.

Az alakom sportos,szélesek a vállaim,kicsik a melleim,a lábaim hosszúak és izmosak. Egyedül a hasam picit pocis,de az sem zavar. Alapvetően jó a testfelépítésem,sportalkatom van és nagyon szeretem. Mások is mondták hogy milyen határozott,kemény a megjelenésem.

Metalt,punkot,mindenféle filmzenét,rapet és industrialt hallgatok.

15/L (majdnem 16)

2010. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

nincs stílusom

általában csajszis ruhákat hordok, de mégis sportosan szóval farmergatya, vagy farmerszoknya..

a hajam szőke melírozott..

172 cm vagyok és kb 60 kg

a szemem zöldes szürkéskék

szerintem jó az alakom úgy ahogy van.. nőies

és mindenféle zenét hallgatok, mostanában 3oh!3-t de big bang (koreai) is jöhet..meg ugye ezek a justin bieber, lady gaga, szóval ilyen tucatzenék XDXD

14/L

2010. aug. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!