Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg ennyire gáz a hófehér...

Tényleg ennyire gáz a hófehér bőr?

Figyelt kérdés
Elegem van, hogy nap mint nap beszólnak érte, mintha valami szégyellnivaló dolog lenne, hogy fehér a bőröm. Az lenne a normális, ha heti több alkalommal égetném magam a szoliban vagy mi? Most tényleg bennem van a hiba, hogy nem akarok barna lenni?
2015. ápr. 8. 15:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem kell törődni velük. Tudom könnyű ilyet mondani, és ebben a korban gyakran cikizik az embert bármiért. Minden ember más, teljesen értelmetlen olyan valamiért csúfolni valakit, amiről nem tehet. Neked fehér bőröd van, másnak meg pl kék szeme.

Viseld büszkén a fehér bőröd, biztos szép lehet.

Egyes Ázsiai országban a fehér bőr számít szépségideálnak, fehérítőkrémet vesznek, és nyáron próbálnak keveset tartózkodni a napon:)

2015. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

33 éves vagyok és én is folyamatosan kaptam a megjegyzéseket a bőröm színére (még most is csak már nem olyan durván).Így kb.17éves koromtól 23 évesig szoliba jártam.Aminek a következménye,hogy a hátam tele lett festékes anyajegyekkel.Ha tudtam volna, (abban az időben nem mondta senki,hogy káros a szoli)soha nem mentem volna.

Most is mindig mondják egy jó páran,hogy huu de fehér vagy,miért nem mész szoliba?,vagy-azért napozhatnál egy kicsit stb.Jobb napokon fel se veszem,de van amikor bánt.Ha meg rossz napom van akkor még az anyajegyeimet a hátamon is megmutatom,hogy na ezért nem megyek.Akkor kuss van. :-D

Én nem foglalkozom senki külsejével, (nem is érdekel)jó lenne ha mások is így tennének.

Egyébként amikor közeledik a nyár mindig van bennem egy kis félsz mikor szoknyát húzok...

Azt megfigyeltem,hogy általában azok az emberek tesznek megjegyzést a bőrömre akik szoliba járnak.

Azt hittem gyerekként,hogy majd ha felnövök már nem lesz ilyen problémám...

2015. ápr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Bármit megadnék, hogy hófehér legyen a bőröm. Így is fehér, de nem hó. :)


Nyáron alig megyek ki a lakásból, nehogy nap érjen.

2015. ápr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!