Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg ennyire gáz a hófehér...

Tényleg ennyire gáz a hófehér bőr?

Figyelt kérdés
Elegem van, hogy nap mint nap beszólnak érte, mintha valami szégyellnivaló dolog lenne, hogy fehér a bőröm. Az lenne a normális, ha heti több alkalommal égetném magam a szoliban vagy mi? Most tényleg bennem van a hiba, hogy nem akarok barna lenni?
2015. ápr. 8. 15:29
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, örülök hogy vannak még akik ugyanígy gondolják. Sajnos a való életben csak azt hallom, hogy menjek szoliba, vámpír, zombi stb :S Amúgy én is sokat vagyok kint nyáron, és mégsem barnulok.
2015. ápr. 8. 16:37
 12/23 anonim ***** válasza:

GYÖNYÖRŰ!!!


Elegáns,finom. Imádom,sokkal vonzóbb mint a cigóra sült!


36/F

2015. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Van akinek kifejezetten ez áll jól.Nekem is nagyon fehér bőröm van ,és nagyon szeretem. Egyszer próbáltam eddig lebarnulni anyukám kérésére , egész délután a napon feküdtem ,több nap is,de csak annyit értem el ,hogy piros lett ,aztán ugyan úgy fehér maradt. Én szeretem a bőrszínemet , nekem a sötétebb szerintem nem is állna jól. A barátom pedig egyenesen oda van a "vámpírbőrömért" ,azt mondta ,ha barnulós lennék nyáron ki sem engedne a napra. :)
2015. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

engem is sokat cikiztek a fehér bőröm miatt, főleg régebben, és utálom... én már elfogadtam magam ilyennek, nyáron sem tudok nagyon barnulni, max. egy kicsit, de azt is nagy erőfeszítések árán. szoliba sosem mentem, mert egészségtelen. ha leszólnak érte, engedd el a füled mellett. szerintem a fehér bőr szép, és valakihez ez illik.

szerencsére már kezd kimenni a divatból a szétszolizott bőr (lásd: modellek, híres énekesek között is sok a fehér), de még lakossági szinten mindig az a menő, aki narancssárga lesz a szolizástól...

2015. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem értem. Egyszerűen nem tudom elképzelni. Annyit hallom, itt gyakorin, hogy egy csomó embert szemét módon cikiznek, mint az ovisok. Én soha az életben nem találkoztam ilyennel, se engem, se a környezetemben lévőket nem cikizték ilyen durván. Most az a kérdés, a ti cikizős ismerőseitek a legalja, és az én ismerőseim a normálisak, vagy a ti ismerőseitek a normálisak, és én mindig valami értelmiségi, kiemelkedő társaságba kerülök.....?
2015. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

hát mondjuk középiskolában van elég sokféle ember... szóval ott gyakran cikiznek embereket, ha különböznek tőlük.

egyetemen is simán vannak ilyen emberek.

amióta csak a barátaimmal lógok, senki nem cikiz, de az utcán persze el lehet kapni méregető pillantásokat...

2015. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Se általános, se középiskolába nem találkoztam ilyen emberrel. (mondjuk lehet, azért, mert művészeti szakközépbe járok) Egyetemistákról meg elég nehezen tudnám elképzelni...
2015. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
#15 Akkor nagyon szerencsésnek érezheted magad. Nekem általánosban még a legjobb barátaim is beszólogattak emiatt, de akkor még fiatalok voltunk, szóval elnézhető. Most a város legjobb gimnáziumába járok, állítólag értelmes emberek járnak ide, és itt is hetente többször kapok megjegyzéseket. Az osztálytársaim nagy része szolizik, szóval érthető, hogy nekik nem tetszik a fehér bőr. A mai nap folyamán is kaptam egy kedves beszólást, ezért is tettem fel a kérdést.
2015. ápr. 8. 18:48
 19/23 anonim ***** válasza:

sima állami sulikban pedig ez így van.

én eltés vagyok, de nálunk is vannak ilyen emberek.

hogy a jogi kar szétszolizott pitsáiről meg ne is beszéljek...

2015. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
tizenéves lehetsz, ha ilyenért csúfolnak. Kis felszínes libák, csak a külsőségekre mennek.
2015. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!