Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Legjobb alapozók hófehér,...

Nagykitty kérdése:

Legjobb alapozók hófehér, száraz bőrre?

Figyelt kérdés

Sajnos nem találok sehol a bőrömhöz megfelelő alapozó árnyalatot. Hófehér és száraz is, így nem tudom, milyen lenne jó neki. Ha valaki esetleg tud segíteni, elírná, hogy hol lehet vemmi, milyen márkát és mennyiért?

Előre is köszönöm a rendes válaszokat!



2015. ápr. 7. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valami bb krémet keress inkább, az tud rendesen hidratálni, és fed is :) vannak világos árnyalatokban is, az áruk pedig különböző. Nézz szét pár drogériában, vagy kérd az eladók tanácsát :)
2015. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. ápr. 7. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is hófehér vagyok télen, nyáron. Nekem Artdeco korrektrom van (1-es), a Müllerben 3900 Ft.(Ha jól emlékszem). Nekem bevált,de néha viszont ha a szokottnál is fehérebb vagyok nagyon feltűnő.
2015. ápr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Douglasba menj be, ott biztosan ajánlanak neked megfelelőt.
2015. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. ápr. 7. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:
rimmel lasting finish nude alapozó 010-es árnyalatát nézd meg, az eléggé világos, és engem nem szárít. vagy a manhattan alapozójának a legvilágosabb árnyalata is elég fehér, asszem 30-as a száma.
2015. ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2015. ápr. 8. 09:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!