Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz sampon segíthet?

Száraz sampon segíthet?

Figyelt kérdés

Derék alá érő, vékony szálú, egyenes, szőke hajam van. Heti kétszer mosok hajat (szerda-vasárnap), de ha szombat délután megyek valahová, már látni, hogy zsíros.

Nem akarom gyakrabban mosni, mert attól csak gyorsabban fog zsírosodni.

Száraz sampon megoldás lehet?


2015. márc. 29. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
igen
2015. márc. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem segít a száraz sampon... Inkább mosd a hajad más időközönként. Pl hétfő-péntek vagy valami. De nyugodtan moshatod többször is egy héten, nem ettől zsírosodik gyorsabban a haj. Ez csak tévhit. Csak megfelelő sampont kell használni, nem szilikonosat, hanem minél természetesebbet.
2015. márc. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szárazsamponban a sampon szó csak díszből van ott. Ha 2-3 naponta mosol hajat attól nem fog gyorsabban zsírosodni, de sztem ha minden 2. nap mosol attól sem. Még sosem találkoztam olyannal aki azt mondta volna, hogy "igen amióta gyakran mosok hajat tényleg gyorsabban zsírosodik" (bár lehet azért mert gyakran mos hajat, de erre 1% esélyt látok)
2015. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!