Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, hosszú hajamat mivel...

Száraz, hosszú hajamat mivel " varázsolja selymessé"? nem festem, nagyon ritkán vasalom a fodrászok mit szoktak rátenni, h olyan szép? vagy esetleg valami házipakolást tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2015. márc. 29. 08:33
 1/8 anonim válasza:
43%
Ricinus pakolás, illetve kokuszolajos pakolás. Én mindkét pakolásnál már első alkalomkor éreztem, hogy a hajam sokkal puhább. Rendszeres alkalmazásától nem csak puha lesz, hanem egészségesebb is, és nől tőle mint a gomba. Nekem ezektől 2 év alatt vállig erő hajból derékig erő lett. ☺
2015. márc. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legjobb hajápoló még mindig a 100%-os argán olaj, naponta 3 csepp kell a hajra, ki sem kell mosni és gyönyörű lesz tőle. A fodrászok is ezt használják. A kókuszolaj, jojoba olaj is jót tesz a hajjal, de azt pakolásként lehet csak alkalmazni, ki kell mosni. A ricinus pedig egyáltalán nem jó mert sűrű olaj és nem táplálja a hajat, csak zsíros lesz tőle.
2015. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Elég nagy hülyeséget írtál előttem szóló! A ricinus igenis táplálja a hajat! Nekem sprőd és undorító hajam volt míg nem használtam a ricinusolajat, most pedig egészséges, gyönyörű hosszú hajam van. A kérdező meg próbálja ki, ha szeretné.Lehet,hogy beválik vagy mégse, ahogy az argán olaj is,mert az se mindenkinek felel meg. Tapasztalatból beszélek!
2015. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) a kókuszzsírt/olajat már én is próbáltam jó is csak valószínűleg sokat tettem a hajamra, mert nagyon nehezen tudtam kimosni :) meg az olívaolajat is ezek elég jók, akkor kipróbálom az aragán olajat :)
2015. márc. 29. 21:37
 5/8 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Száraz és töredezett hajra tudom ajáblani a Schwarzkopf Gliss Kur-t.

Az én hajam nagyon száraz és töredezett is ("volt"). 2 napja használom ezt a csodálatos terméket és szemel láthatóan fényesebb, puhább és szebb hajam is lett. :D

2015. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
*ajánlani
2015. ápr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

*szemmel

Bocsi a helyesírási hibákért.

2015. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
semmi gond és köszönöm a választ ;)
2015. ápr. 6. 17:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!