Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom kiegyenesíteni a...

Hogyan tudom kiegyenesíteni a hajam hajvasaló nélkül?

Figyelt kérdés
Imádom ha egyenes a hajam, de a vasalás nagyon káros. nincs erre valami más módszer?
2013. aug. 14. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Felül(a hajtöved fölött) van a hajszárító,és úgy szárítod.Közben pedig fésülöd.Nekem ez a módszer válik be.

De vannak ilyen krémek is,amik egyenesre megcsinálják.

2013. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg az is segít, ha vizesen kifésülöd és úgy hagyod megszáradni, illetőleg ha amúgy is olyan balzsamot használsz, ami picit "elnehezíti". Sajnos személyes tapasztalatom nincsen, mert nekem alapból szögegyenes hajam van, ki sem fésülöm vizesen, megszárad úgy ahogy van és teljesen simára. De ezt az előbbi tippet már több helyen olvastam.
2013. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
brasil cacau hajkiegyenesítés nekem bevállt én nagyon szeretem nem is vasalom 2 éve a hajam.
2013. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :) a brasil cacau hajkiegyenesítés mennyibe kerül? minden fodrász végzi?
2013. aug. 14. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!