Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menyire fogja kiegyenesiteni...

Menyire fogja kiegyenesiteni a hajvasaló a hajamat?

Figyelt kérdés
sajnos csak 3000ft-ot tudunk rászánni a hajvasalóra,és azt szeretném megtudni hogy az menyire tudja kisimitani a hajamat.alapból göndör a hajam de a sok festéstől csak hullámos inkább a vége az ami göndör.
2009. júl. 18. 21:41
 1/7 A kérdező kommentje:

kb.:ilyen a hajam:

[link]


[link]


[link]


[link]

2009. júl. 18. 22:01
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én azt vettem észre, hogy egyenesnek egyenes lesz a haj, olyan mint egy 20.000-essel, csak ilyen szálkás, v nemtom... meg persze jobban roncsolja a hajat... de a lényeg az, hogy szépen tincsenként vasald, lassan, és akkor teljesen egyenes lesz :)
2009. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és mit tudok tenni hogy ne roncsolja anyira?

és ha lehet ne pénzbe kerüljön:SSS

2009. júl. 18. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ugye csak száraz hajon használd :D meg azt olvastam, hogy ha balzsamot teszel a HAJVÉGEKRE mielőtt vasalod a hajad, akkor nem töredeznek annyira, persze a hajat így is szárítja, de egy kicsit mégis jobb :)
2009. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha ilyen szép göndör hajam lenne tuti h nem vasalnám ki..:)
2009. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14éve ilyen göndör,és már unom...
2009. júl. 19. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem kifogja ugyanúgy egyensíteni, mint egy drágább. De ha kérdezehetném! Nem adod nekem a hajadat? :D Nekem pont ilyen haj kéne. xD (Jó csak vicc). Bár sztem ezt a hajat nehezebben vasalja ki a hajvasaló, mint egy nem annyira hullámosat. ^^
2009. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!