Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám kiegyenesíteni...

Hogyan tudnám kiegyenesíteni a hajam hajvasaló és ilyen hülye egyenesítő samponok nélkül?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok.Elég hosszú már a hajam mert nagyon tetszik a hosszú egyenes haj.De nincs hajvasalóm.Göndör a hajam.Természetes göndör.Már a szememig lógna elől de begöndörödik.lécci segítsetek
2009. aug. 2. 17:18
 1/6 anonim válasza:
meny el fodrászhoz van már dauer ami ki egyenesiti a hajad igaz ami nöni fog ujra az már göndör lesz.
2009. aug. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
vagy vegyél egy hajvasalót...
2009. aug. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a dauer szerintem marhára tönkre teszi!Az egyik barátnőm férjének göndör haja van, ő úgy csinálja, hogy jól kifésüli,hátrafésüli és bezselézi.Nem tudom a zselét szereted-e, de jól néz ki.Nem mindig egyenes, kicsit "hullámos"de jól néz ki.Nem tudom mennyire dús a hajad, de ritkítani is lehet, akkor még könnyebb hátrazselézni.
2009. aug. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megmosod a hajad, én vastag körkefével tincsenként egyenesre húzod, miközben odatartod a hajszárítót. én így csináltam, amikor még nem volt vasalóm.
2009. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sexylady ***** válasza:
kedves 15:57-es... most gondolj bele, hogy hogy nézne ki hosszú haj, teljesen hátrazselézve... én is azt javaslom, hogy egyenesre szárítsd tincsenként
2009. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sexylady ***** válasza:
illetve 17:57... bocsi
2009. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!