Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért akar manapság egy csomó...

Miért akar manapság egy csomó lány derékig érő hajat/póthajat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 20:18
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Én úgy combközépig érőt szeretnék!
2009. jún. 27. 14:44
 12/26 anonim ***** válasza:
68%
En evek ota szoke vagyok, alapbol vilagos barna, sotet szoke a hajam.Sik egyenes alapbol.Es barmennyire is elitelitek paran a hajfestest, nekem a hajamnak semmi baja nincs, sok ido es penzt aldozok ra, es lassan a fenekemig er.Egeszseges, es szepen no.Azoknak teszi tonkre a festes a hajat, akik egyik heten feketere , masik heten szokere, aztan meg vorosre festik.Szerintem egy szep hosszu egyenes hajnal bajosabb, aranyosabb es szexibb nincs.Kerdezd meg a fiukat.:-)
2009. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
79%
Sztem azért, mert sokkal szebb a hosszú haj, mint a rövid, jobban buknak rá a pasik is, viszont nincs mindenkinek türelme kivárni míg megnő vagy akár az is lehet, h annyira törik, h ha akarná se tudná megnöveszteni.
2009. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem összesen annyiért, amiért sok lány festi. Csak ki akarják próbálni, miylen az élet ekkora hajjal. És nincs türelmük. Szerintem hülyeség, hogy a hosszú annyira sokkal szebb. A legtöbb embernek hiába egészséges a derékis érő haja, egyenesre van vágva, és szerintem nincs annál csúnyább, mikor egy haj összesen csak van és kész. Számomra ez unalmas. A hosszú, egészséges, de fazonírozott haj szép. A hosszú lelógó loboncnál a rövid, de izgi haj sokkal jobb. Nem beszélve arról, hogy a legtöbb természetesen hosszú haj, amit eddig láttam, nem volt túl gusztusos látvány. Nekem a leghosszabb hajam majdnem a derekamig ért. És festettem, szépen fazonra volt vágva, és egészséges volt teljesen. Most rövid, és én ezt is ugyanúgy szeretem. Nem vinne rá a lélek hogy műhajam legyen, inkább élek kis hajjal mint valami olyan hajjal ami nem az enyém.
2009. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Szép és nőies a hosszú haj, mostanában pedig reneszánszát éli, újra divat lett. De a póthajról látszik, hogy nem igazi, elég csúnya, nekem nem tetszik.

Bár én maradok a rövid hajnál, kevesebb a gond vele, ráadásul nagyon hosszúra megnöveszteni sem tudom a festés és vasalás miatt.

2009. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a hosszú (természetes) hajjal nincs semmi gond!:) Nagyon szép. A műhaj valóban csúnya, illetve nagyon káros is, hiszen nagyon megterheli az eredeti hajat, mivel hirtelen "nő" 20-30 cm-t a haj, s emiatt kihullik...én biztos nem csináltatnék...mondjuk én még a hajamat sem festem:D
2009. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nekem is derékig érő hosszú barna hajam van, mondjuk most már hosszabbat akarok. Popsiig érőt.

Nem vasalom gyakran, csak hajmosás után, mert akkor eléggé nagy a push up hatás, és az nem annyira tetszik.

Tegnapelőtt festettem be az alját, nagyon tetszik. Megvárom míg lenő, nem festetem már. Kb mennyi idő amíg lenő?

2009. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Az előtted lévő vagyok:D

A haj átlagosan havonta 1-2 cm-t nő. Szóval így ki tudod számolni, hogy mikorra nő le:)

2009. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
35%

nekem felrakható póthajam van, az nem terheli meg a hajat. nekem fekete a hajam, de világosabbnál nagyon megláccik ha csattos póthaja van valakinek :S

16L

2010. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
38%

Hát nemértek egyet azzal,hogy a póthaj feltétlen csúnya,és undorító,és látszik,hogy mű...

Nekem volt,és mindenki kérdezte,hogy mióta növeszted stb..

Persze,a mindennapi ismerősök nem..

De mindenki azthitte,hogy igazi,és mindenki szerint iszonyat jól állt.Én azért válazstottam ezt,mert 2 éve próbálom növeszteni,de egyszerűen nem megy(vasalom ugyan,de festve pl soha nem volt)

2 év alatt kb összesen 7-8 centit nőtt...

Derékig érő hajra..ez alapján várhatok még 7-8 évet..

Viszont hamar leszedtem a póthajat,mert nagyon károsította a sajátom,és most próbálom növeszteni(vagyis folytatom a próbálkozást:))

2010. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!