Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért akar manapság egy csomó...

Miért akar manapság egy csomó lány derékig érő hajat/póthajat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 20:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Mert a hosszú haj sokak szerint szép :) az enyém teljesen saját és derékig ér, meg is dícsérték már páran...


és eddig az összes pasi is, akiket kérdeztem, azt modta, hogy a lánynak legyen hosszú haja, ne legyen fiúsan rövid vagy bubi frizurája...

2009. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

mert gondolom vagy divat, vagy pedig egyszerűen tetszik nekik

egy biztos nekem nem kéne ilyen hosszúhaj :)

2009. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak most álmodoznak a gyönyörű, hosszú hajról, eddig is sokan vágytak rá, viszont a póthajnak(minőségire gondolok) most kezd megfizethető ára lenni, így gondolom többen csináltatnak.
2009. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Mert a saját hajuk már nem tud megnőni addig a sok hajvasalástól/festéstől..
2009. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Szeretnének szép hosszú hajat, de soha nem lesz olyan mint az igazi.Mint elöttem írták a sok festéstől és hajvasalástól.Szerintem viszont egyáltalán nem szép, annyira tipikusan látszik, hogy mű.
2009. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló vagyok: Nha, igen, a sok vasaló meg festés miatt eléggé tönkremegy, ismerek nem is egy csajt, akinek totálkáros már a haja és vállig ér kb...

én hennával festem (nem hannás festékkel hanem rendes hennapéppel) és természetes pakolásokat használok, így nőtt meg derékig úgy, hogy még élénk színű és erős, bár az alja már törik kicsit...

2009. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nekem is hosszú van, kicsi korom óta, de mostanában már minden sarkon ilyet lát az ember. A műre gondolok. Szerintem marhára ronda, és csak tönkreteszi a meglévő hajukat.
2009. jún. 26. 20:47
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
én most vágattam le a derékig érő hajamat.:D sok volt vele a macera.:D szerintem a rövid haj is tök jó tud lenni! nem kell mindenkinek hosszú.. ráadásul nagyon látszik, ha nem az eredeti és az csúnya. és nem is mindenkinek áll jól a hosszú haj.
2009. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
a pothaj szerintem gusztustalan. nekem dus gondor hajam van, soha nem festettem es nem vasaltam de keptelenseg derekig megnovelni. ha tul hosszu torik a vege es nagyon hullik. de maradok a sajatomnal, a hat kozepig ero es boven eleg (foleg mikor mosni, fesulni kell es kint 40 fok van)
2009. jún. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
az én hajam szőkére volt festve nagyon sokáig, és nem nőtt egy centit sem, most fekete és 10 centit nőt azóta, fenékig érő hajat szeretnék :) ( most hát középig ér)
2009. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!