Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki ha manapság egy fiatal...

Ciki ha manapság egy fiatal lány nem festi a haját? Egyáltalán?

Figyelt kérdés

Hosszú, szőkésbarna hajam van, sokak szerint festetem, pedig nem. Mindig dicsérik, hogy milyen szép hosszú és egyenes és szép színű, bár nekik lenne...amikor meg meghallják hogy nem festetem, sőt nem is volt még soha, furcsa szemeket meresztgetnek. Szerintetek ez ciki manapság? Már mindenki festi a haját? Nekem nagyon tetszik így, néha sötétebb, néha világosabb, jó hosszú, szóval mindenféle frizurát lehet belőle csinálni...

20L


2010. nov. 5. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Hagyd meg így. Én mint srác mondom neked h a vállig érő hajam 1x lett befestve feketére és alig lehetett helyre hozni. Mára már helyrejött de többet soha.

Biztos nagyon cica vagy :)

18/F

2010. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
De irigyellek hogy nem festeted és úgy van szép színű hajad:) én sajnos festetem, bár én így szeretem... sokkla jobb lenne ha iylen színűen nőni ki:D
2010. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki, inkább legyél rá büszke! Én már bánom,hogy anno befestettem feketére a természetes sötét szőke hajamat, biztos gyönyörű lenne... Nővérem lenövesztette a festéket róla,és nagyon intenzív színe van... Sztem max azért néznek furcsán, mert lehet olyan szép,hogy szinte hihetetlen,hogy a természet adta..
2010. nov. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
egyáltalán nem. Hozzám jössz feleségül? :D
2010. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább az a ciki, hogy ma sokan úgy gondolják, hogy műmájerkedő menőzés nélkül nem élet az élet.

Én sokkal jobban szeretek egy csaj természetes hajában gyönyörködni, mint valami vegyi márka termékében (rákenve)

2010. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Hogy lenne ciki!Be ne festezsd mert megfogod bánni!Tapasztalat...de már lenőtt :):)


20L

2010. nov. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki! Az eredeti hajszínnél nehéz szebb eredményt elérni (kivéve az én esetem, egy undorító, egérbarna szín), örülj neki, hogy neked a természet megadta ezt a kincset, ne rondítsd el!
2010. nov. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :D

Komolyan feldobtátok az estémet:p

4. hány éves vagy? :p:))

2010. nov. 5. 22:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne fesd be szerintem, ha szép a szine. Nekem is olyan szőkésbarna volt, nagyon szép szine volt, de a hülye pasim rábeszélt a szőkére. Nagyon szarul állt, mert sötét hozzá a aszemöldököm, meg nem is jött ki az a szín, amit akartam volna. Arról ne is beszéljünk, hogy tönkrement a hajam, pedig nem volt leszívva a szine, csak sima festék(palette).Azóta száraz, töredezik, kócolódik és a szine is gáz.
2010. nov. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én se festetem, tetszik a gesztenye barna színű hajam.^^ Azt meg leszarom, hogy ki mit gondol erről...:D

17/L

2010. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!