Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már valaki a Phoenix...

Volt már valaki a Phoenix Beauty Szalonban IPL-es, villanófényes szőrtelenítésen? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 21:23
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Tavasz óta járok a Phoenixbe.. A lányok korrektek, nekem nincs rossz tapasztalatom velük. Nem mézesmázosak de én nem is várom el. Bármi problémám volt gyorsan és pontosan segítettek. A kezelés itt tényleg nem éget de azért mert ultrahangos zselével bekenik a bőrt. Ahol nincs zselé, ott éget a villantás. Valóban villanthatnának kicsit többet, de sztem mindenkinek az lenne az ideális, ha első alkalom után már nem nőne vissza semmi. Sőt, a legjobb az lenne, ha egyáltalán nem nőne. Én úgy indultam neki, hogy valószínűleg nehéz eset lesz a dolog, kupont is ennek megfelelően vettem. Négy kezelés után sokkal-sokkal jobb a helyzet, de még messze nem tökéletes, még mennem kell. Most vettem diódalézerest is, de még nem kezdtem el a kezeléseket. Amúgy beszéltem a saját kozmetikusommal is, aki néha bérel ilyen gépet és csinálta magának is. Ő is azt mondta, hogy 8-10 kezelésre minimum számítsak, területtől és típustól függ, hogy mennyire hatásos a kezelés. Nekem ennyi pénzért teljesen megérte náluk kupont venni, kezelésenként 30 ezerért biztosan nem kísérletezgettem volna máshol.
2012. szept. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:
Nos, beleolvastam az eddigi válaszokba, látom szép vita alakult ki a hozzáértést és a korrektséget illetően. Az idő eldöntötte a kérdést: a megadott telefonszám folyamatosan ki van kapcsolva, a helyszínen a "kozmetika elköltözött" feliratú fecni, a kuponomat meg a hajamra kenhetem.
2013. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Én már tavaly is jártam hozzájuk szept környékén, meg idén is elkezdtem szept-től a 15 alkalmat. Kicsit felháborítónak tartom, hogy netes oldalon emailemre nem válaszolnak, 3 telefonszám közül egyik sem elérhető.Ma nagy nehezen bejutottam az épületbe erre kiírva h elköltöztünk de azt, hogy hova luxus kiírni?

Mégis ilyenkor mit gondolnak? 7 alkalom után nekem semmi extra változás nem észlelhető, meg kb 2 perc alatt elszoktak "intézni" (hónalj).

Kérem, ha bárki bármit meg tud az értesítsen legyen szíves, hogy mégis hova sikerült elköltözniük?

Csak, mert telefonszámom, elérhetőségem megvan a szalonnak ugyanúgy mint szerintem más kuponosoknak....szóval vicces...

2013. máj. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:

Tegnap voltam egy szalonban, és ott mondták, hogy ez a szalon bezárt, mert az a kozmetikus lány, onnan jött el. Kb. másfél hete zártak be, az okokat nem kell keresni. A Szent Isvtán körúti szalonról tudok, az újpest rakpartival nem tudom, hogy mi lett.

De több mint valószínű hogy becsődöltek, mert a szolgáltatás nem volt megfelelő, így nem mentek vissza teljes áron, kuponosan meg nem érte meg neki csinálni.

A kozmetikusok sem akartak éhbérért dolgozni, így gondolom jobbnak látták időben lelépni...

2013. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Nincs kétségem, hogy ugyanezek az emberek más név alatt ugyanezt el fogják még játszani párszor. Már így is gyanúsan sok "diódalézeres" szőrtelenítő van a nyugati környékén gyanúsan olcsón. Tanulság: felejtsétek el a kuponozást és spóroljatok bőrgyógyászra és valódi lézerre, mert abból 1 kezelés is többet ér, mint ezekből 20. És ezt tapasztalatból mondom. Azóta elmentem bőrgyógyászhoz.
2013. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:

Nagy átverés! Senkinek nem ajánlom. Csupán pénzlehúzás!

Én kipróbáltam, semmit nem ért, majd a lézereset is a párommal, 10 alkalom után is láthatatlan a változás. Phoenix Beauty2-t SEMMIKÉPP NEM AJÁNLOM! (más szolgáltatásra se!)

2013. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Menjenek a picsuba már bocsánat.....nagyon korrekt módon sikerült felszívódni!! Az, hogy mi kifizettük a kuponokat le van tojva....

Undorító, ha valaki vmit meg tud az írja meg!!

2014. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!