Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már valaki a Phoenix...

Volt már valaki a Phoenix Beauty Szalonban IPL-es, villanófényes szőrtelenítésen? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 21:23
1 2 3 4 5
 31/47 anonim válasza:
Az előző hozászóló vagyok. Nem tudom ezek hogy csinálják, de én nem kötöm a vendég orrára a villantások számát. Vagy Te végig számoltad?
2012. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim válasza:

Nem kell végigszámolni, a végén a kolléganőjének mond két számot. Az első szám a gép erősségét jelzi, a második a villantások számát.

Ha szakmabeli vagy, akkor biztosan tudod, hogy a gép is kiírja, hogy mennyit villantott egy alkalommal, mert a jobb gépek számolják a villantások számát.

De végig is lehet számolni ha valaki nagyon unatkozik akkor akár végig is számolhatja, hiszen a villantásokat szemüvegen keresztül is lehet látni.

Úgyhogy kimatekozhatod, hogy a 200 villantás mekkora területre elég, ha megszorzod a gép kezelőfejének nagyságával...

2012. jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim válasza:
Egyik ismerősöm is végigszámolta a villantásokat, neki a hátára 35-öt(!) villantottak. Pedig elég nagy terület a hát, és még mielőtt valaki elkezdene vitába szállni, nem, nem akkora részen szőrös a háta, hogy 35 villantás elég lenne rá. A fél háta szőrös, ami kb. 15 tenyérnyi résznek felel meg.
2012. jún. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim válasza:

"Nem kell végigszámolni, a végén a kolléganőjének mond két számot. Az első szám a gép erősségét jelzi, a második a villantások számát."

Te mekkora SE..EJ vagy! Ilyen baromságot Te meg honnan veszel? Mondta neked valaki, hogy az első szám a gép erőssége a második meg a villantások száma? Ha igen akkor olyan okos, mint Te.

Kérlek, küldj magadról egy képet, mert téged mutogatni kell, ritkán látnak az emberek ilyen SE..FEJEKET, mint Te! Mail cím: se..fej@gmail.com ide küld

2012. júl. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim válasza:
Utolsó 100%-os választ adott :)
2012. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim válasza:

Az utolsò előtti hozzàszòlò "vàlasztékos" vélemény nyílvànìtàsa alapjàn, az intelligenciàja a nullàhoz konvergàlhat...Ez elàrulja,hogy milyen kis jelentéktelen emberről van szò, mert màsképp nem veszik észre körülötte lévő emberek,csak ha íg fejezi ki magàt.

Inkàbb NE fòrumozz,ha nem tudsz kulturàltan megnyìlvànulni.

2012. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim válasza:

Sajnos muszáj volt a szintetekre lesüllyednem. De már megbántam szavaimat. Elmondtam 100 Mi Atyánkot és még az Úr is megbocsájtott. Így nem kerülök pokolra.

Az emberek butasága sajnos nagyon fel tud idegesíteni. Olyanokhoz próbálnak hozzászólni, amiről semmit sem tudnak. És óriási böszmeségeket tudnak összehordani, anélkül, hogy bárminek utána néznének.

2012. júl. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim válasza:

Igazából én csak azt nem értem hogy átlag emberek akiknek nincsen végzettségük semmit nem tudnak erről a szakmáról mit okoskodnak itt.

Mert szerintem ez gép függő mennyi villantás kell (kezelőfej nagysága és stb...)illetve a gépeket belehet állítani milyen hamar villantson újra 1-10 másodperc között. Lehet ahol egy óra egy kezelés ott 10 másodperc ebben a szalonba meg 1 villantások közti különbség.

És ez nem azt jelenti hogy ez egy rossz gép és a benne dolgozok nem jó szakemberek mivel van legalább 100 gyártó és mindegyik másképp állítja be a gépeket.

Illetve hogy mit jelentenek a számok nagy valószínőséggel nem azt amit az egyik hozzászóló írt ez már egy túlképzelt variáció.

Ami itt folyik csupa rosszindulat és hogy hogyan tudunk lejáratni embereket.

Az egyik hozzászolónak teljesen igaza volt itt 10 ember állítja hogy nem használt a kezelés de közbe több ezer embert kezeltek.

Akkor kérdésem az lenne kik is vannak többen?

Az üzlet a mai napig működik? (Itt megjegyezném ha ennyire rossz szolgáltatást nyújtana akkor ki venne a mai napig hozzájuk kupon vagy teljesen áron ki menne el kezelésre és, hogy tudnák fenntartani a szalonjukat és fizetni az alkalmazottakat mert aki rosszul végzi a munkáját az mind tönkre megy!)

25-30 perc egy teljes lábra teljesen ideális időtartalom.

Szerintem mindenki maradjon meg a szakmájában és ha ennyire szeret fórumozni oda írjon válaszokat és ne ide baromságokat.

2012. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Szívesen megmutatnám fényképen az eredményt 6 kezelés után, de mivel az intim területemről van szó (teljes fazon), azért nem teszem :)

Kénytelenek lesztek elhinni (már ha akarjátok egyáltalán és nem csak a rosszindulat megy nektek), hogy igenis ér valamit a gép, nekem alig nő szőr már! Ha kiszámolom, hogy 2 kupon (8 alk.) 6000 Ft volt, vagyis 3 gyanta ára, akkor igenis MEGÉRTE!

Azt nem vitatom, hogy valószínűleg vannak ennél jobb gépek, viszont az pl. nekem megfizethetetlen lenne. Én úgy voltam vele, hogy havi 1 gyanta árát megéri, viszont jelenleg 5-8x annyiba kerül 1 kezelés (10-15e Ft).

Nem a szalon dolgozója vagyok, nem is akarom őket futtatni, csak utálom, amikor igazságtalanul, sőt ismeretlenül lehúznak valamit!

2012. júl. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim válasza:

Tudod e ki mondta?

"A stílus maga az ember "

Le style, c'est l'homme



Ki mondta: Georges-Louis Leclerc, Buffon grófja

Mikor: 1753


Miért: A francia természettudóst a francia akadémia tagjai közé választotta, székfoglaló beszédében hangzott el szájából az ismert mondat, a stílus jelentőségére utalt vele.


Mikor használjuk: Vigyázzunk, hogyan nyilvánulunk meg, mert árulkodunk vele személyiségünkről.

2012. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!