Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már valaki a Phoenix...

Volt már valaki a Phoenix Beauty Szalonban IPL-es, villanófényes szőrtelenítésen? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 21:23
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nem védeni akarom őket, csak leírom a tapasztalatomat.

Immár 3x voltam náluk és szemmel jól látható a változás!

Teljes fazon kezelésre járok. Jóval kevesebb szőr nő azóta és meg is ritkult. Vannak területek, ahol egyáltalán nem is nő ki.

Valóban nem a legjobb ez a hely, de azért azt is túlzás kijelenteni, hogy semmit sem ér a kezelés.

Járok egy másik helyre a hónaljamat csinálni, na az viszont brutál, hogy már az első után alig nőtt vissza szőr! A 2. után meg ott tartok, hogy 1,5 hete epiláltam a hónaljam és kb. 10 szál szőr nőtt vissza, az is vékony és puha :)

2012. márc. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
Utolsó, szabad kéredezni, hogy merrefelé van ez a jó hely :) Én is kuponos vagyok, de nem iagzán látom a hatását, úgyhogy érdekelne.
2012. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim válasza:

Sajnos ez a szalon azoknak való, akik szeretnek fizetni másoknak, mert semmit nem fognak a pénzükért kapni. A gépüket hiába hirdetik korszerűnek, egyetlen szőrszál sem hullik ki tőle. Ők a látványos eredményhez 6-8 kezelést írnak, sajnos 5 kezelés után sem változott semmi (nekem is volt kuponom).

A gépük nem hűtőfejes, szóval egy idő után úgy felforrósodik a kezelőfej, mintha vasalót érintenének az ember bőréhez. A szőrt nem égeti meg, így nem is hullik ki. Nem cserélik rendesen a fejet, így kb elemlámpával is villanthatnának. Mellesleg nekik egy hónalj kezelés maximum 3-3 villantásból áll, nem fedik le a teljes területet, csak gyorsan túl akarnak lenni a dolgon.

Kuponoznak erőteljesen, de én már több embert is ismerek, aki eljött a dolgozók modora, és a kezelés silánysága miatt.

A kuponjaikat (mivel olcsó), sokan megveszik, így szép summát tesznek zsebre, persze hogy megéri nekik. Garanciát nem vállalnak, hiszen tudják, hogy semmit sem ér a kezelésük.

A legjobban ők csinálják, mert nincs eredménye a kezeléseiknek, a gépük egy régi elavult vacak, aminek az üzemeltetési költsége naponta egy kupon árából megvan, milliók a zsebben, az sem baj, ha nem jön vissza a vendég, mert lesz újabb kupon.

Az ott dolgozókat minimálbérért dolgoztatják (láttam a hirdetésüket), nem csoda hogy egyik lánynak sincs kedve rendesen dolgozni ennyi pénzért.

Nagyon befürödtem ezzel a kuponnal, mert 30 ezer forintért vettem kupont több testrészre, és a szőr ugyanannyi mint előtte. Tudom, hogy milyen a jó gép, mert már több éve elkezdtem az ipl szőrtelenítést, és sokszor az első kezelés után kihullott a szőr 80%-a. Megjegyzem nagyon sötét a szőröm, és hófehér a bőröm, szóval a tökéletes alanyok közé tartozom. Az ő gépüktől csak a bőröm égett, a szőröm nem.

Én nem ajánlom ezt a szalont, inkább fizessen az ember egy jó helyen egy alkalomért 3000 ft-ot, de az legalább használ.

Ezen a helyen csak a pénzem, és az időm ment el a SEMMI-re.

2012. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy semmit se hat a gép, a vicc az, hogy mégcsak meg se próbálnak úgy tenni, mintha... Az én teljes 2 lábamat lezavarta 10 perc alatt, de lehet sokat mondtam. Másik két helyen ahol voltam teljes lábon, ott 1 óra volt minimum. Ehh nagyon felidegesít még mindig. :D Kidobtam 30 ezret az ablakon.:S
2012. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim válasza:

Én is így jártam az alsó lábszárral, nagyon gyorsan levillantották, és semmit sem hatott. És még nagyobb vicc, hogy most már garanciát sem vállalnak:D A kuponozás elején volt olyan kijelentés a vezető részéről, hogy 10 alkalom után kapsz 3 alkalmat ingyen, utána 2 alkalmat 80%os engedménnyel, és utána visszaadják a pénzed, ha nem használt semmit.

Most már ez is megszűnt az újabb kuponoknál:D Most már azt írja a vezető Beáta hogy : "Garanciát nem vállalunk, de ennyi pénzért érdemes kipróbálni! "Pff...

2012. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:

Akkor nekem hogy lehet, hogy 4 alkalom teljes fazon kezelés után jól láthatóan ritkult a szőr és vannak egybefüggő területek, ahol egyáltalán nem nő vissza?

A szalonnal magával és a dolgozókkal én sem vagyok teljesen elégedett, de azt nem tudom letagadni, hogy kevesebb szőröm van :)

És ez most nem kampányolás mellettük, mert a kuponos akción kívül eszembe sem jutna ajánlani őket!

2012. máj. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim válasza:

Elárulom, hogy 4 alkalom után nem ritkább szőrnek kellene visszanőnie, hanem teljesen ki kellett volna hogy hulljon az egész.

A jobb helyeken az intim terület 5-6 kezelésben megáll. Ezen a területen a leglátványosabb az eredmény, mert szinte teljesen szőrtelen lesz a terület. Neked még sajnos nagyon sokáig kell a szalonba járnod, hogy végleges legyen az eredmény, 15 alkalom biztos kell majd. De hajrá!

2012. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim válasza:

Én is jártam náluk és 7 alkalommal után semmilyen szőrt nem tapasztalok illetve párom sem akinek a hónalját kezelték.

Én úgy tudom hogy a kezelések között 3-12 hét telhet el és ahogy lelassul a szőr növekedése úgy kell esetleg kitolni az alkalmakat amit nekünk kell figyelni igaz nekem erre nem volt szükség én 3 hetente jártam.

Szerintem a lányokkal sincs gond azért mert dolgoznak és trécselnek a vendéggel attól még nem kell elítélni őket.

Több valószínű hogy mindig akadnak emberek akik nincsenek megelégedve de olyanok is biztos vannak akik pozitív véleménnyel vannak.

Én jártam náluk szempilla festésen és szedésen, tetováláson és minden teljesen jó volt.

Azt hozzá téve hogy voltam már teljes áron szempilla festésen kozmetikusnál 1200 Ft-ért és 1 hét után nem látszódott semmi náluk 4 hétig teljesen jól.

2012. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim válasza:

Én is voltam IPL-en náluk és a lányok mindig kedvesek voltak, most a nyár miatt külön felvilágosítást kaptam, hogy sokkal jobban kell vigyázni (ezt saját felelősségre vállaltam).

A szememet is tetoválták és nagyon szépen benne maradt, azóta is imádom!

A 16. hozzászólással kapcsolatban viszont meg kell, hogy védjem a szalont. Sajnos nagyon sokan csak a kuponos akciókra mennek rá, az ár miatt. Úgy látszik ezzel együtt vagy ennek ellenére a kezelés ugyanolyan hatásos, mivel ugyan azt csinálják kuponnal és kupon nélkül is (gondolom). Ha valakinek ez beválik és gyakorlatilag meg van elégedve a kezelés minőségével, akkor nem teljesen értem, hogy teljes áru kezelések esetében miért nem ajánlja őket. Ha nincs valaki valamivel megelégedve, akkor olcsóbban sincs megelégedve.

2012. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim válasza:

Én kuponnal sem, és anélkül sem voltam megelégedve. Az, hogy két lábszárat gyakorlatilag 10 perc alatt levillantanak, árulkodik a munka minőségéről.

Máshol egy alsó lábszár kezelés, 1 óra(!), és nem kevesebb, de nem 10 perc. Az maximum egy bajusz kezelésre elég. Egy hónalj kezelés 30 perc, és nem 4-4 villantás.

A tetoválás kezelés más tészta. Ott azért elég látványos, ha hanyag munkát végeznek, és elég nagy felelősség rossz munkát végezni, mert hosszú ideig viselné a vendég a "bénázás" eredményét.

Most próbálkoznak dióda lézeres szőrtelenítéssel is, majd írja meg valaki, hogy milyen az eredménye.

2012. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!