Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már valaki a Phoenix...

Volt már valaki a Phoenix Beauty Szalonban IPL-es, villanófényes szőrtelenítésen? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 21:23
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:

Igen. Pont tegnap voltam 2. alkalommal.

Te is 3000 Ft-os 5 alkalmas kupont vettél? :)

Én a teljes fazont csináltatom, így 4 alkalomra érvényes a kupon.

Abszolút jó a véleményem, nincs velük semmi gáz. Mondjuk nem túlzottan kedvesek a lányok, de nem is undokok, bár nem tudom milyenek lennének, ha teljes áron járnék hozzájuk :)

Az első alkalom után már lehetett látni, hogy foltokban nem nő ki a szőr. Viszont ők 3 hetet javasolnak 2 kezelés között, szerintem 5-6 hét kell.

Ha valami érdekel még, szívesen válaszolok.

2012. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Én 8900-ért vettem 5 alkalmas bikini+fazont,de ha bejön veszek mindenfélét!:-) Most van 500Ft-ért 25%-os éves kupon.
2012. jan. 26. 10:59
 3/47 anonim ***** válasza:

Az az a hely, ahol teljes láb ipl szőrtelenítést bikinivonallal együtt negyed óra alatt csinálnak, próbavillantás és kérdőív nélkül.

(azt hiszem ezzel mindent elmondtam, a továbbiakban csak csúnya szavakkal tudnám őket jellemezni)

Jobban teszed, ha nem mész oda, főleg nem kuponos akció keretében. De leginkább sehogysem.

2012. febr. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:

Ja, de legalább humoruk van!

Adtak egy 50%-os kupont.

Mintha ezután bármikor visszamennék oda.

LOL!

2012. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Ti első alkalom után vissza sem mentetek?Hova jártok?
2012. febr. 20. 21:59
 6/47 anonim ***** válasza:
Én kétszer voltam náluk, de katasztrófa. Igazából már az első alkalom után is gyanús volt a dolog, de gondoltam, adok még egy esélyt nekik. Semmi hatás nem volt, és összehasonlítva egy másik hellyel, ahová korábban más testrész szőrtelenítése miatt jártam, mondhatom, hogy a gépük valami nagyon régi, leselejtezett darab lehet. A másik szalonban mondta a kezelő nő, hogy ezek a gépek fix számú villantást bírnak, aztán cserélni kell az alkatrészt, különben nem lesz hatás. Szerintem ez a Phoenix-ben nem történt meg, így lehúzás az egész. Ráadásul, ahol jól működik a gép, ott kissé fáj a kezelés, a magas hő miatt, itt viszont én semmit sem éreztem. Szóval szerintem se menjen oda senki, mert kidobott pénz és időpocsékolás!
2012. febr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Akkor cserélhettek,mert nekem az első kezelés után már látszott.Egy hete voltam 2. alkalommal és mindkettő fájt. Vettem egy 5 alkalmas bérletet olcsón,úh már végigjárom.
2012. febr. 28. 21:35
 8/47 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Akkor örülök a pozitív változásnak. Ha látszik az eredmény, és érezted is a kezelést, akkor tényleg cserélhettek gépet. Sok sikert a továbbiakhoz is! :-)
2012. febr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
Remélem gyógyszerre költik azt a 30ezret, amivel lehúztak.
2012. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:

Hat persze, hogy nem er semmit a gepuk, es ezt ok is pontosan tudjak, kulonben nem mernek probavillantas es borteszt nelkul csinalni. Azt azert nem vallalnak be, hogy szetegetik az emberek boret.

Mindenki, aki oda jar vagy akar menni, legyen tudataban, hogy semmit nem er a kezeles, csak ablakon kidobott penz.

2012. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!