Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már valaki a Phoenix...

Volt már valaki a Phoenix Beauty Szalonban IPL-es, villanófényes szőrtelenítésen? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 21:23
1 2 3 4 5
 21/47 anonim válasza:
46%

Ne haragudj de meséld már el nekem hogy 1 órán keresztül egy lábszárral mit csinálnak?

Vagy egy bajusszal?

Ne haragudjatok de ez az egész vicc.

Itt hisztiztek 4000 Ft-ért mikor hány moziba mentem már el hogy nem tetszett a film és panaszkodtam másnak és kívántam rosszat a rendezőnek...

Könyörgöm lehet ti nem csináltátok úgy ahogy kellett lehet a ti hibátok...

Nem ismerem a szalont de az tuti hogy amit írok a fele nem igaz...

Egyszerű az ott dolgozókat szidni meg a vezetőt de szerintem szánalmas ilyen oldalakon lejáratni őket és a kommentekkel magatokat minősítitek ezt a stílust primitív és nem értelmiséghez méltó.

Kíváncsi lennék mit vártok a kozmetikustól egy öt perces kezelés alatt nyalja fényesre a seggeteket?

Elfejtettétek hogy a 21-dik századba vagyunk egy rohanó világba és nem ott ahol 3 órát ülsz a kozmetikusnál egy kezelés miatt?

Vannak még szövetkezeti kozmetikák ahol a 70 éves kozmetikus ezt fogja tenni de egy modern kozmetika kicsit más és nem akarom elhinni hogy több lányt irtok aki ott dolgozik és mind undok..

És ti mennyit kerestek 200-300 ezret vagy többet? Jó nektek de azért érdekelne borravalót adtatok?

A mai világba nem olyan egyszerű elhelyezkedni főképp nem a szépségiparba szerintetek nem végzik jól a munkájukat amikor biztos ők tudják a legjobban mennyire nehéz munkát kapni.

Tudjátok mit gondolok az ilyenkor mindig hogy csak a pénzt akarjátok visszakapni és közbe meg a szolgáltatással nem is volt akkora probléma...

Remélem gyógyszerre költik de tudjátok a vitamin is az!

2012. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

Na látom megjelent a tulaj.:)

Tudod teljes lábszárra + bikinivonal azért kell minimum egy óra, mert ennyi idő rendesen megcsinálni.

Nekem tíz percig tartott, úgy hogy a felét kihagyta. A következő vendég már ott is volt, ennyi időre volt beosztva.

Ha meg nekik ez nem éri meg, akkor nem kell kuponos akciót hirdetni, ennyi. Sztem senki nem kötelezte rá őket. Ha viszont így csinálják, akkor nehogy már még dicséretet is várjanak érte. Én be lettem csapva, mert nem a semmiért akartam 30e ft-ot fizetni. Te csak úgy dobálod ki a pénzt az ablakon?

2012. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Bocs, nem teljes lábszár, hanem teljes láb.
2012. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 gucci000 válasza:

Aztaaaa mindenit! Csak úgy hemzsegnek itt a sok hozzáértő okos emberek. Biztos mind szakmabeli. 

A hozzáértésetek hagyjuk is szerintem, mert még olvasni sem tudtok! Én megnéztem az oldalukat és nincs is IPL- gépük. E-light gépük van és nem IPL.

E- LIGHT és IPL Ha nem is tudtok olvasni, akkor is látszik, hogy az egyik több betűből áll nem?

Elárulom, hogy 4 alkalom után nem ritkább szőrnek kellene visszanőnie, hanem teljesen ki kellett volna hogy hulljon az egész.

A jobb helyeken az intim terület 5-6 kezelésben megáll. Ezen a területen a leglátványosabb az eredmény, mert szinte teljesen szőrtelen lesz a terület. Neked még sajnos nagyon sokáig kell a szalonba járnod, hogy végleges legyen az eredmény, 15 alkalom biztos kell majd. De hajrá!

4 alkalom után kihullik az összes szőr? 4 alkalom után maximum a hajad hullik ki.

Ilyet TE hol olvastál, mert mindenhol 10 alkalmat írnak.

Tessék, nézd meg: [link]

Minimum 1 óra egy teljes láb? Én voltam már teljes lábszőrtelenítésen igaz nem kuponos akció keretin belül és nem is náluk, hanem a royal…. –ban. Ahol szintén 20 percig csináltak egy lábszőrtelenítést, lehet, visszamegyek, hogy nekem jár még 40 perc villangatás. Nem a sületlenségeiddel kéne itt traktálni az embereket, hanem ha már valamihez hozzászól, akkor legalább olvas utána.

Google-z rá és ilyeneket fogsz találni:

K: Milyen gyakran kell használnom az i-LIGHT-ot?

V: Az i-LIGHT készüléket a szőr kezdődő újranövésének észlelése esetén bármikor használhatja.

K: Mennyi időt igényelnek a kezelések?

V: Az időszükséglet a kezelendő terület méretétől függően változik, azonban elmondható, hogy egy teljes láb szőrtelenítése legfeljebb 15 perc alatt elvégezhető.

IGAZ ÉN NEM HISZEK EZEKBEN AZ ELAVULT SZŐRTELENÍTŐ ELJÁRÁSOKABAN. A ROYALBA MÁR ÚJ FAJTA ELJÁRÁST HASZNÁLNAK IGAZ AZ NEM AZ ILYEN 3000 EZER FT-OS FILLÉRESKEDŐ EMBEREKNEK VALÓ. NÁLUK EGY TELJES LÁBSZŐRTELENÍTÉS (AMI 20 PERC) 6-8 ALKALOM xxxxxxxx FT KÖRÜL VAN.


A tulajnak, ha egyáltalán Ő az (Lehet holnap meg Én leszek a Tulaj) meg üzenném, hogy az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Az ilyenek erre vannak, ráállva elmennek valahova, igénybe vesznek valamilyen szolgáltatatást utána meg amikor hónap vége fele nincs pénzük körbejárják a helyeket ahol szolgáltatásokat vettek igénybe és reklamálnak, hogy semmit nem ért, amiért fizettek. Könyörgöm 3000 vagy 4000 ezer forint egy ilyen kezelésért és még le sem járta és már reklamálnak. Ezek biztos félig megeszik a MC a hamburgert és utána kitalálják, hogy nem jó és kapnak másikat, mert ott is inkább engednek az ilyeneknek, hogy szabaduljanak tőlük. Nem is rossz, ha már napi három MC elmegy három ingyen hamburger, jó kis üzlet. A sok ingyenélőnek. Eljárnak kezelésekre és visszakérik a pénzt?

Az ilyeneknek én adnék ingyen kezeléseket Teljes Intim maximumon kezelve természetesen 1 óráig villantgatnám, aztán biztos elmenne a kedve az ingyen szolgáltatásoktól.

Ezek mozi után is biztos visszakérik a pénzüket, ha nem tetszett a film.

2012. jún. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim válasza:

Én vagyok a tulaj :) elkell árulnom a szalonhoz semmi közöm csak sajnos felháborítanak a kuponosok amit megengednek maguknak.

Folyamatosan minősítenek dolgokat amihez nem értenek és embereket akiket nem ismernek illetve nincsenek tisztába s szakmai képességeikkel.

Igazából az ilyeneknek azt kívánnám hogy a tulaj jól elveresse őket és megtanulják hova valók.

Nem veszitek észre ez mekkora primitívség amit csináltok?

Megnéztem a kuponjaikat mert már teljesen kíváncsivá tetetek és több 1000 db-ról beszélünk csak az E-lightba és ti hányan is vagytok 5 és még rajtatok kívül ha van is 100 ember aki nincs megelégedve akkor is nézetek már meg az arányt könyörgöm!!

Ne mondjátok nekem hogy nem járnak oda vissza emberek ennyi embert nem tudnának honnan összevakarni ha tényleg ennyire rossz lenne....

Arról nem beszélve hogy millió más kuponjuk van és igen nagy számba veszik szerintem már rég senki nem venné ha ennyire rossz lenne.....

2012. jún. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim válasza:

Annyit még hozzáfűznék hogy 5 alkalmat kaptatok 4000 Ft-ért tehát 10 alkalom 8000 Ft. Máshol ezért mennyi kezelést kapsz?1 db-ot és ha kiszámolom hogy ha ott kell belőle 6 db 48000 Ft és ahogy sejtem az a legkevesebb ha már 10 db kellene 80000 Ft.

Kérdem én ha itt kell 15 db 12000 Ft-ért akkor még mindig sokkal de sokkal olcsóbb????

Egy láb gondolom horror és te 30000 Ft-ért hányszor voltál?

Ezzel a matekkal kérlek számold ki mennyit is hagynál ott máshol és itt ha 15-ször mész mennyit!

2012. jún. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Mert bacsapni az embereket az nem primitívség, igaz?

A semmiért bármennyi pénz sok.

2012. jún. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

rágugliztam, az e-light és i-light nem ugyanaz. az i-light egy otthon használható kis kozmetikai készülék, ami nyilván gyengébb, mint egy szalongép. az e-light szakembereknek készült készülék, és ugyanaz vonatkozik rá, mint a többi ipl készülékre.

én is két helyen voltam teljes láb ipl-en (csak azért váltottam, mert a másik helyen lehetett ücs-vel fizetni, mind2 hellyel meg voltam elégedve). az első helyen több, mint egy óra volt, nagyon rendes csajszi volt, lelkiismeretesen megcsinálta. a másik helyre már nem emlékszem pontosan, olyan 45perc - 1 óra volt. egyszerűen fizikailag ennyi idő, hogy x szer x cm-es kezelőfejjel végigmenjen az ember lábán, és ugye várni kell a villantások között is. értelemszerűen, amit nem villant meg helyet, onnan nem fog eltűnni a szőr. márpedig ezt 10 perc alatt lehetetlen megcsinálni.

2012. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim válasza:
Akkor lehet, hogy nekik volt elavult, leselejtezett gépük. Én is E-light géppel dolgozok és a villantások között nem kell várni...
2012. jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim válasza:

Nekem is ez a tapasztalatom, ami az előttem szólónak. Nekem a teljes lábamat, plussz az első combomat 1 óra 30 percig villantgatták, 1200 villantásban álltunk meg. A Phoneixben pedig 200-at. Az 1000 villantáshoz azért kell egy óra. Számoljanak az okoskodók. 15 perc alatt villantanak 200-at. Akkor a maradék 1000 villantásra hány perc kell még?

És igen (dobpergés), köszönjük, mindenki átment a matek érettségin (remélhetőleg...), és a helyes válasz: 5*15 perc=1 óra 15 perc! Hm...ez kicsit több is mint 1 óra...vajon hol a hiba???:)

2012. jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!