Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16éves csaj vagyok és elgondol...

16éves csaj vagyok és elgondolkodtam az intim szőrtelenítésen. Nem lesz korai még?

Figyelt kérdés
Seretnék szörteleníteni ,,ott lennt" de nem tudom h mi ajánlatos.Borotvávalehet??félek h kipattogzok és viszketni fog...bikini vonalat is lehet borotválni vagy inkább nem ajánlatos??
2009. máj. 2. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én borotválom,de csak a bikinivonalat.Nem bántam meg,hogy nem gyantázom!
2009. máj. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Először is tetszik, hogy van lány a mai világban aki még elgondolkodik azon, hogy "nem lesz-e korai" főleg szexualitás és intimitás terén...

Én 15 vagyok mégis úgy érzem, hogy cska a szex és legyél nő már 12 évesen szexelj lehetőleg már 14 éves korod elött...ez szerintem undorító a mai világban...


De a kérdésedre is válaszolva: Az, hogy kipattod-e függ a bőrödtől is...de persze a szőr novekedés irányában kell húzni a borotvát mert visszafelé húzva 100% hogy kipattog...

Én azt mondom ha még nem élsz szeuális életet elég, ha rövidre vágod és csak a bikinivonalat borotválod, vagy szeded ki csipesszel....ez utobbi nagyon fájdalmas, de érdemes először kiszedni csipesszel és a visszanőtt szőrt már sokkal kellemesebb epilálni...na jó az epilálás semmiképp se kellemes...


A gyanta 1 másodpercid nagyon fáj utána érzed még egy ideig...de az tartós és rövid ideig fáj...


A szörtelenítő krém a legjobb...azt ugyan nem ajánják nemiszerv környékére de használható, amúgy bikinivonalra a doboz szerint is használható...utána nem szúr és nem pattog ki...De ebből csak a VEET-et szabad megvenni mert az Xepil büdös szétkenhetetlen hatástalan és utána alig lehet lemosni...

2009. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszokat!:)és nem tervezek még szexuáis életet...olyan szörtelenitő módszert szeretnék mi kevéssé fájdalommentes...az a krém amit irtál(a második válaszoló)az rákenem rajthagyom egy ideig a bőrömön és utána csak simán mossam le??és Le jön utána??a bikinivonalamat mindenképpen szeretném szőrteleniteni akkor köszi a tanácsot és megprobálom a krémes megoldást szerinted az használ??Remélem nem tartod tul intim kérdédnek de gondolom te már használtad...Neked bejött??
2009. máj. 3. 17:18
 4/11 A kérdező kommentje:
felmentem a veet honlapjára és kellemesen csalódtam...Sok vett terméket találtam ott szeretném megkérdezni hogy,mivel én a lábamra is szeretnék vett szőrteleintő krémet használni de ha mondjuk csak olyant veszek ami kimondottan a lábra van kitalálva azt akkor nem is használhatom a bikinivonalam szőrtelenitésére??Csak kimondottan olyant használhatok a bikinivonalamra ami arra a területre ajánlott a veet termékekek közül??
2009. máj. 3. 18:02
 5/11 anonim ***** válasza:

A Veet szőrtelenítő krém amihez spatula van az használható lábra hónaljra karra bikinivonalra...arcon mellen és a nemiszerv környékén nem ajánlott, de simán lehet használni...Én a sensitiv-et veszem a világoskék dobozost...az nagyon jó...


Csak rákened és rá van írva 5 perc...a lábon karon 5 perc tényleg a bikinivonal és a hónalj erős szőrének azért kell a 10 perc...utána lehúzod a spatulával és leöblíted...


Van olyan is amit zuhanyozás elött felkensz, majd szivaccsal leszeded...ilyet én még nem használtam mivel több mint kétszer annyiba kerül és a spatulás is nagyon jó...de te megpróbálhatod, nem tudok ellene semmit felhozni:)

2009. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hopp bocsánat...úgy értem nemiszerv környékére simán lehet használni, arcra és mellre tényleg ne használd...
2009. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
háth énn semmiképp nem használnám arcra meg mellrészre sem...Olvastam azt sokaknál hogy a nemiszerv környékére nem lehet használni...Én csak a bikini vonalamra szeretném használni meg a lábamra.akkor kenjem rá mondjuk a bikinivonalamra és 10perc mulva szedjem le,de leszedi rendesen a bikinivonalnál a szört??Sokan irták hogy nekik nem szedi le, de azért egy probát megér...Csak azért kérdeztem h melyik Veet terméket melyik testrészemre használjam mert a honlapjukon(www.veet.hu)különbözö termékek vannak és mindedjik más-más testrészre ajánlott...Köszi a tanácsot akkor megprobálom én is a sensitive-ét és irok hogy hogyan sikerült :):)
2009. máj. 4. 18:01
 8/11 A kérdező kommentje:

rákerestem googleba a sensitiv termékre volt világoskék sötétkék meg egy csomó találatot kihozott...Ha nem nagy kérés keresnél egy képet róla google-ba és leirnád nekem a kép linkjét??Csak hogy tudjam h milyent vegyek??Én rákerestem itt a link sztem te ezt használod de azért erösits meg hogy jol tudom-e :

[link]

és ilyen dobozban van??:(itt a link)

[link]

Amugy mkösz az eddigi segtséget...sokat segitettél...:):)

2009. máj. 4. 18:40
 9/11 anonim válasza:
hát én már lassan 1éve szőrtelenítem teljesen intim területen, és a borotvát én nagyon nem ajánlom:S eleinte nem, de mostmár szinte mindig elég csunyán kipattogok, amikor elkezdenek visszanőni a szőrszálak(kb. már 1nap után)és tényleg megerősödnek tőle a szőrszálak:S feketék és szurosak lesznek, ott is fekete szőr lett, ahol eddig csak pihék voltak. a lábamnál is jol megszívtam a borotvával, ugyanis ott is kipattogtam meg begyulladtak a szőrtüszők, én meg jol elvakartam és most nagyon csunya heges a lábszáram:/ én intim területen is most akarom a hideggyantát kiprobálni. abban reménykedem, hogy annyira nem fog fájni, hiszen már csipesszel egyesével kiszedegettem a szőrszálakat nagyjábol:D az is bevált, mert csak most 2hét után kezdenek visszanőni a szőrszálak, viszont rengeteg időbe telik... szoval remélem a gyanta be fog válni. ha meg nem, akkor énis kiprobálom a szőrtelenítőkrémet. epilátort viszont biztosan nem fogok, azt már a lábamon se bírtam elviselni:D de borotvát azt sohatöbbé.. neked sem ajánlom :) szerintem teis probáld ki a gyantát, én abban bízom a legjobban!
2010. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Higgyétek el, én már minden módszert kipróbáltam....

SENKINEK nem ajánlom sem a szőrtelenítő krémet, sem a borotvát! Nagyon hamar, szúrósan, és feketén fog visszanőni, ott is, ahol eddig csak pihés volt.

Kb. fél éve járok 3 hetente kozmetikushoz, aki leszedi, cukorgyantával.

Hát, fáj... fáj... de utána legalább másfél hétig elviselhető a pelyhedzés, és nem nő már vissza úgy mint eddig, és meg is puhultak a szőrszálak. A kozmetikus szerint egy-két év, és SOKKAL ritkábban fog visszanőni.

Biztos, bár nekem egyelőre az is elég, hogy nem szúr, puha, és visszaszőkült!!! :-))

2010. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!