Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gáz, ha 14 évesen...

Nagyon gáz, ha 14 évesen narancsbőrös a combom, és a fenekem?

Figyelt kérdés
A combom és a fenekem tiszta narancsbőr,és elszakadt a bőr is,és csúnya hegek maradtak...ez mitől lehet?Nagyon gáz?Ez nagyon zavarja majd a fiúkat,ha addig sem sikerül eltüntetnem?
2009. jan. 21. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Én is 14 vagyok és nekem is van. Meg még egy csomo csajnak. Nem hiszem hogy a fiukat nagyon zavarná,de éppen elég az hogy téged igen. Igyál sok folyadékot akkor nem keletkezik(elvileg)ÉS vannak tiniknek narancsbőr elleni krémek ha gondolod használj hátha beválik énis akarok venni de még nem probáltam
2009. jan. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
mondjuk nekem nem szakadt el a bőr meg iylenek és nem tudom hogy mitől van elözö voltam
2009. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

15 vagyok, és én 14 es féléves voltam mikor nálam is jelentkeztek ezek. Azóta valamennyit móltak.

Eleinte én is paráztam aztán nem foglalkoztam.

Hát ha pasid ezzel együtt szeressen vagy ne is szeressen ennyit mondhatok. Sok csajnak van narancsbőre és ha ezt nem tudja a párod elfogadni akkor nincsmért erőltetni a kapcsolatot. Szerintem.

Bár a fiúk többségét nem is igazán zavarja.

2009. jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sportolj rendszeresen,végezz gugolásokat,igyál meg 1-2 liter folyadékot naponta és kendd be naponta 2X a problémás részt narancsbőr elleni testápolóval.Ennél többet nem tudok javasolni.
2009. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Hát szerintem elég gáz,ha 14 évesen narancsbőröd van!Mi lesz 30 évesen???Sportolj,és víz, víz, víz!És került a mekis és a hasonló műkajákat meg porleveseket,mert mind méreganyagként lerakódik a szervezetedben,és a narancsbőr is ennek a jele!
2009. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem gáz. Nem gáz és nem gáz. Sokan vannak ma így. 14 évesen is akár.
2009. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%
Mert már 14 évesen egészségtelenek,meg csesznek sportolni!Ha valakinek szétreped a bőre,az azért van,mert hirtelen hízik...egészséges táplálkozás a kulcsa mindennek!21 éves vagyok és egy centi narancsbőröm nincs,mert mozgok,és odafigyelek arra,hogy mit eszek!
2009. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
fölöttem levő..kérdezd meg érdekel-e valakit mit csinálsz...
2009. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
ki nem állom a kioktatókat
2009. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kioktató, de még rosszul is tudja...

Ezek a csíkok, repedések nem csak hízástól, hanem hirtelen növéstől, sőt fogyástól is ugyanúgy kialakulnak! 14 évesről van szó, tehát nem vágnám egyből rá, h ő tehet róla a sok mekis, egészségtelen kaja miatt, hisz növésben van ebben a korban.

Am saját tapasztalat, ugyanis ennyi idősen semmi hamburgert, szar kaját nem ettem, rendszeresen sportoltam, futás, foci, napi egy óra séta... És nekem is alakultak ki striák, mikor nőttem.

2009. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!