Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 22 éves fiú vagyok. A fenekem...

22 éves fiú vagyok. A fenekem eléggé narancsbőrös, illetve mindig bő rajta pattanás és nehezen múlik el. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem fiú létedre ezzel nem kell törődnöd. De ha mégis, akkor


A narancsbőr elleni kúra több részből áll, és ezek együttesen fejtik ki a hatásukat:

- mozgás, mozgás...

- sok-sok folyadék fogyasztása (minimum 2-3 liter naponta)

- étrendi változtatás, savasító dolgok elhagyása

- a dohányzás elhagyása

- cellulitmasszázs (na itt jövök én mint cellulitmasszőr :-))


Hogy látszik a narancsbőr? Fekve is látod? Vagy csak állva? Vagy csak akkor, ha összefogod a bőrt a kezeddel?


Rá is kereshetsz baloldalt, ékezettel meg anélkül is, mindent leírtak már.

2010. márc. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Látszódik mindenhogyan, sosem dohányoztam amúgy. Debrecenben nem tudsz te vagy valaki egy jó helyet ahol megszabadítanak tőle?
2010. márc. 14. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenhogyan látszódik, akkor az már 3. fokozat, teljesen eltűnni nem valószínű, hogy fog, csak csökkenni. Nem tudok, de ha használod a keresőt, akkor biztosan találsz. Megszabadítani azonban nem fog senki tőle, mert a fenti komplex terápiából csak a masszázs, amit bárki meg tud tenni helyetted, és az magában nem ér semmit, ha te a többi lépést nem csinálod meg.
2010. márc. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző válaszolóval ezért ehhez a részhez már nem is fűznék hozzá semmit, tökéletesen leírt mindent.


Ha pattanások jönnek ki rajtad akkor használj bőrradírt, vagy szerezz be luffaszivacsot. Rossmannban is lehet kapni. Azzal dörzsöld át a bőröd, nekem sokat segített.

2010. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Főleg ne hagyd , hogy befolyásoljanak "kritikusaid".

A legfőbb példa, egy jó sportcipő és naponta 3x5 perc kocogás kint, ha lehet 3 x10. Reggel, munka után és este.

Én 3x5 perccel kezdtem napi 7 km-rel végeztem. S ha kell

bármikor újra kezdem. Biztos recept. Bármely környéken.

S milyen nagyszerű érzés, ahogy a leértékelő bámulóiddal szembe mersz nézni és lázadsz. Igen mindenhol lehet futni kocogni, ahol betonút van.Bárki emel kifogást.

Könnyeden végezve a gerinced is megfelelő terhelést kap,

"tornázik".Jobb érzés utána.

2010. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Focizz!
2010. márc. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!