Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon narancsbőrös a fenekem...

Nagyon narancsbőrös a fenekem meg a combom, de még csak 19 éves vagyok! Milyen itthoni módszereket javasoltok? Mit tornázzak, mozogjak, egyek, igyak? Mit ne?

Figyelt kérdés
egy éve jött ez ki nekem, régen tancoltam, meg sokat mozogtam, izmosabb voltam!mások szerint nőisedtem!nem vagyok molett, csak az zavar, h nem feszes a bőröm.tavaly minden nap lelkiismeretesen tornaztam, futottam...nem eszek sokat..
2008. nov. 7. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik sport jo, a lenyeg hogy mozogj, de ezt te is tudod! Fussal, usszal, konditerem, aerobick. De ha a labda jatekokat szereted akkor kosarazz vagy roplabdazz! Minden mozgas jo!
2008. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy jó méregtelenítést, csökkentsd le a cukorfogyasztást, ígyál napi 2-3 liter vizet, és mozogj!Fontos,hogy különösen a fenekedet izmosítsd!Amúgy masszázzsal is el lehet tüntetni,de utána kell mozogni,h ne újuljon ki!
2008. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hány kg vagy?és hány cm?
2008. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
153 cm vagyok (ezzel nincs bajom), 46-7 kg (ezzel se lenne, ha feszes lenne a borom a combomon). 42-3 kg voltam sokaig, meg ettol kevesebb, de hizni akartam, most hiztam , es jol megkaptam :)
2008. nov. 16. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!