Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hónap múlva nyaralni...

Egy hónap múlva nyaralni megyek, narancsbőrös a lábam és a fenekem addig muszáj, hogy lemenjen, van rá valami házi praktika?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Házipraktikát nem tudok, de az Eveline krémek és a torna jó! Én próbáltam csak ellustultam és abbahagytam a tornát:)
2011. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát gondolom már látható fajta, ha ennyire aggódsz. Az egy hónap alatt még javulni is csak alug tud, nemhogy eltűnni. :S (de senki nem ezt nézi, ha megnyugtat)

De jövőre teljesen jó lesz, csak egy komplett életmódváltás kell hozzá. Kerüld a tartósítószereket, színezékeket, hozzáadott ezt-azt tartalmazó kajákat, kész és félkész termékeket. Igyál sok vizet, egyél sok zöldséget-gyümölcsöt. Emellett mozogj hetente legalább 3-4-szer egy órát aktívan (szóval pl. fuss)

Ennél jobb módszer nincs. Magadra kenhetsz akármilyen csodaszert, ezek nélkül az se működne.

Na meg ilyen időn belül valamennyire észlelhető változást nyújthatnak a jó drága speciális kezelések.

2011. júl. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy senki nem azt nézi, de engem zavar :( a tornával semmi gond, tornázom én eleget :) majd meglátjuk, mi lesz, azért köszi :)
2011. júl. 26. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!