Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Varas, sebes a labam a borotva...

Varas, sebes a labam a borotvatol es nagyon csunya, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Kipirosodott, varas, sebes az egesz labam es mar a combom is.

Nem szeretnek gyantat es egyeb dolgokat hasznalni, csak borotvat ezert kene megoldjam ezt az egeszet

Borotvalas elott babaolajat teszek az egesz labamra es utana is, testapolot is, borradirt is hasznalok heto 1-2x.

Nem tudom mit csinaljak..es 3-4 nap mire begyogyul ha nem borotvalom, de csak akkor gyogyul be ha nem borotvalom ha sebesen is borotvalnam nem maradba labam.

Valami tipp?

Arra gondoltam ha furdok, a nedves labamat bekenem babaolajjal es azzal borotvalom le..


jún. 28. 19:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Az az erdekes ha 1 hetig nem borotvalom, olyan szepen begyogyul az egesz hogy amikor ismet borotvalom 1 het utan, olyankor nem lesz sebes, hanem nagyon szep puha.
jún. 28. 19:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A babaolajat felejtsd el. Víz és borotvahab kell neked, vagy végszükség esetén tusfürdő. És jó minőségű, gyakran cserélt (!) eldobható borotva.
jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Momentán meg kéne tanulni rendesen használni azt a borotvát. Az, hogy állandóan szétvágod magad vele, az azt jelenti, hogy te valamit nagyon rosszul csinálsz. Érdekes módon nekem sosem lesz ilyen a lábam tőle, amit te leírtál.
jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagom szet nincs vagas rajta hanem piros sebes pottyok.
jún. 28. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran cseréled a borotvát?

Melyik irányba borotválkozol?

Kókuszolajat próbálj meg rátenni, természetesen nyugtatja a bőrt.

jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A borotvahab nekem sokat segít. Ha anélkül borotválom nekem is kipattog. Illetve minden borotválkozás után cserélem, mert akkor így járok mint te. Végén pedig mindig testápolózom. Mióta így csinálom azóta semmi gondom vele.
tegnapelőtt 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Borotvát cserélem*
tegnapelőtt 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!