Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a kamu adomány...

Mit lehet tenni a kamu adománygyűjtők ellen az aluljáróban?

Figyelt kérdés
Bizonyára nem csak engem zavar, hogy erőszakosak, és ha nem adsz pénzt, durván beszólnak. Én az utóbbi időben nagy ívben megyek, rájuk se nézek, sőt, sietve megyek, de így is valahogy gyorsak, megszólítanak, és átkoznak engem, amiért meg sem állok. Ha előfordul, hogy visszaszólok, lecseszem, akkor még durvábban támadnak. Engem ez lelkileg megvisel, mert igazságtalan. Én szeretek jotékonykodni annak, aki tényleg megérdemli, tisztességesen dolgozom, becsületes embernek tartom magam. Ők meg az adófizetők pénzén élősködnek, és nekik áll feljebb. Ti hogy kezelitek ha ilyen van?
jún. 26. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézel rájuk, nem fordulsz arra, nézel magad elé és sietősen távozol.
jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es, ezt csinálom, de így is hozzámszólnak, és átkoznak. Pont ez a baj.
jún. 26. 10:15
 3/11 Metionin ***** válasza:
100%
Én is gyorsan kikerülöm őket, ha átkoznak, az ő bajuk. Megszabadulni úgy lehetne tőlük, hogy senki nem ad nekik semmit és akkor egy idő után nem raknák ki őket kéregetni, de sajnos ez lehetetlen, mert mindig lesz, aki ad nekik, főleg egy nagyobb városban, ahol állandóan vannak átutazók, tapasztalatlan idegenek.
jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy határozott "kösz, nem" lassítás nélkül, és meg is van oldva. Ha utánam szólna, azt meg már nem is hallom meg.
jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit zavar az átkozódás? Ennyit tud, erre képes. Vagy attól félsz megfogan az átok? Figyelembe se kell venni, keresztül kell rajta nézni mintha nem lenne ott semmi. És ez nagyjából így is van.
jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem adok, és kész. Mi ebben a bonyolult? Mi van, ha átkoznak? Babonás vagy?
jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 1x egy ilyen átkozásra majdnem torkomszakadtából visszaüvöltöttem a parasztjának, hogy hagyjon békén de k*rvagyorsan, mert rendőrt hívok. Na erre már valahogy kussba lett végleg. Próbáld ki, de ehhez nagyon nagy akaraterő kell.
jún. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első hónapokban engem is zavart az átkozódás. Már teljesen megszoktam, annyira megszokott lett mint hogy reggel felkel a nap.
jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem eleinte teljesen bevált az is, hogy rájuk, feléjük sem nézek, bárminemű interakciót kerülök velük. Csak, sajnos, az idő előrehaladtával egyre agresszívebbé, egyre levakarhatatlanabbá váltak, követni kezdtek, vagy "csak" utánam szóltak, így át kellett váltanom, a "kösz, de nem"-re.

Az új szint már az, hogy ez sem érdekli őket. Nem egyszer jártam már úgy, hogy fel kellett emelnem a hangom, és megmondani neki(k), hogy "vagy békén hagynak, vagy rendőrt hívok". Erre szerencsére mindig megijedtek, és azonnal otthagytak.

jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ignorálni kell. Zajszűrős füles praktikus.
jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!