Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet a zsaroló ellen tenni?

Mit lehet a zsaroló ellen tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hatalmas hibát követtem el. Ismerkedtem egy csajjal akiről nem tudtam ,hogy pasija van. Sajnos beindulva küldtem neki intim videót és most fenyeget a pasi ,hogy kirakja netre illetve különböző facebook csoportokba. Tudom nagy baromságot követtem el ,de nem tudom vissza csinálni. Szerencsére az arcom nem látszik a videón. Semmi szükségem a lejáratásra vagy hogy ismerőseim meglássák. Mit lehet ilyenkor tenni? Ha mégis kikerülne letudom csukatni a pasit?


máj. 20. 07:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már most is, mert a fenyegetés is bűncselekmény. Fordulj a rendőrséghez!
máj. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
24%
Én ettől nem lennék besz@rva. Az arcod egyàltalàn làtszik a videjón, Laczus?
máj. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Ha nem tudod egyértelműen bizonyítani hogy ő rakta fel a netre,( vagy élt vissza) a videódat akkor semmiféle retorzió nem fogja érni a pasit.


Egy kamu profilból elküldi a videót az ismerőseidnek, felrakja a napiszarra.

máj. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem egyáltalán nem látszik szerencsére. Külföldön élek és semmi kedvem bíróságra vagy rendőrségre járkálni x havonta. Szívem szerint azonnal feljelenteném. Az a vicc elvileg a csávó is rendőr tehát tisztában kéne lennie a jogokkal
máj. 20. 07:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Viber beszélgetés kivan fotózva ,hogy fenyegetőzik szóval bizonyíték van
máj. 20. 07:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

“ semmi kedvem bíróságra vagy rendőrségre járkálni x havonta”

Akkor semmit. Mi mást akarnál ellene csinálni?

máj. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Még csak az országban sem élsz? Akkor mit érdekel, hogy a régi osztálytársaid vagy a szomszéd lánya elhiszi-e?


Amúgy igen, te bsztad el. De hát most mit akarsz tenni? Folyamatosan fizetni nekik? Szar le, tnaulj belőle. Ne legyél ostoba. Ennyi.

máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon parás vagyok sajna és könnyű befolyásolni :/ . Nem szeretném ha a családom vagy a barátaim viszont látnák . A többi ember nem érdekel , de ez undorító azért. Utána olvastam közben ,hogy ha kirakná azért 3 évet is kaphat. De egy picit pszichopata a csávó. A leckét viszont megtanultam ,hogy soha senkinek nem küldünk ilyet
máj. 20. 15:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nincs rajta az arcod, akkor mit stresszelsz? Simán letagadod, h te vagy rajta. Kétlem, h a pöcsödről olyan sokan felismernének téged.
máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Noren1989 ***** válasza:

#11, úgy van kifotózva,h Kiss Pista Jóska küldte a chat-ben.


Kiss Pista Jóska,jelen esetben összefosta magàt egy zsaroló üzenettől...

máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!