Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet a zsaroló ellen tenni?

Mit lehet a zsaroló ellen tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hatalmas hibát követtem el. Ismerkedtem egy csajjal akiről nem tudtam ,hogy pasija van. Sajnos beindulva küldtem neki intim videót és most fenyeget a pasi ,hogy kirakja netre illetve különböző facebook csoportokba. Tudom nagy baromságot követtem el ,de nem tudom vissza csinálni. Szerencsére az arcom nem látszik a videón. Semmi szükségem a lejáratásra vagy hogy ismerőseim meglássák. Mit lehet ilyenkor tenni? Ha mégis kikerülne letudom csukatni a pasit?


máj. 20. 07:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy olyan zsarolóm, hogy állítólag felvette az orális kalandot... Talákozzak vele vagy felteszi. Tudni kell erről néhány tényállást. Tisztavirág kapcsolatunk volt és az elhalásban ő is hibás volt. Csak úgy elsodródtunk. Eltelt fél év, akkor akarta ezt kizsarolni belőlem, egy reggeli SMS-re nem reagáltam, erre jött a zsarolás, közben tudta jól a munkanélküli életemet. Volt neki két gyereke és neki voltak ítélve a gyerekek. Hát gyönyörűen visszazsaroltam, hogy eltűnik vagy úszik az egész élete. Volt egy társkereső, ahol megtalált és ott nyilvános üzenőfalak voltak. Ott még bepróbálkozott, de mások lőtték le és képernyőfotóval újra visszazsaroltam. 2 elég volt, eltűnt, soha nem láttam semmit, nem is hiszek a videó létezésében. Évekkel később láttuk egymást boltban és lehajtott fejjel menekült előlem. Jobban is járt. :-) Igazából és őszintén szólva valójában nem tettem volna meg a 2 gyerek miatt és a saját nyugalmam miatt. Persze egyrészről gáz, hogy pont ő kapta meg a gyerekeket. Közben állítólag a másik szülő volt kikiáltva bolondsággal, amiben már így kételkedtem. Talán ő játszotta el valahogyan. De nem tudhatom és akár gyermekotthonba kerülhettek volna a gyerekek. Nem akartam ezt. Elég volt ez, hogy visszazsarolással eltűnt. Nyilván lett volna az a pont, ha folytatja.
máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!