Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Mit tegyek az ellen, hogy ne érezzem magam kellemetlenül, amikor plazmát adok? 25l

Figyelt kérdés

Mar van munkam most kezdek viszont nincs penzem, nem tudok eloleget kerni.

Kell a penz a buszjegyre, enni valora ameddig nem kapok fizetest de nem tudok hova nyulni penzert.

Arra gondoltam elmegyek plazmat adni de nagyon kellemetlenul erzem magam emiatt.

Szegyellem magam hogy ide jutottam.

Nem minositek le senkit, de szoktam latni milyen emberek jonnek ki onnan meg a facebook oldalat is megneztem a helynek ahova megyek es olyan emberekrol raknak ki kepet..bennuk nincs szegyenerzet ok orulnek hogy oda jarnak. De en nagyon szegyellem magam hogy oda kell menjek. Megneztem a kepeket es egy szobaban vannak ágy felesegek, es ott fekszenek tobben abban a szobaban mikozben a plazmat adjak es mindenki lat mindent meg mindenkit. En elsullyedek szegyenemben..

De muszaj mennem, nincs mas valasztom. Adnak penzt az jo lesz jegyre, az utalvany meg enni valora.

Hogyan kuzdjem le ezt a szegyenerzezet? Egyaltalan ertheto ez az erzes vagy tulsagosan eltulzom?


jún. 13. 18:10
A kérdező szavazást indított:
Ertheto hogy kinosan erzem magam
Nincs ebben semmi szegyen
24 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Hagyd abba. Kárt teszel az egészségedben.
jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha muszaj akkor muszaj. Egy honaprol van szo heti 2x max elmegyek.
jún. 13. 18:19
 3/16 anonim ***** válasza:
7%
2# Kizsigereled a szervezeted. Kapj észhez!
jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Hatodik éve adok plazmát, sok jó havert,beszélgetőtársat szereztem. A dolgozókkal jó viszonyban vagyok, nevetünk,dumálunk :)

Semmi szégyen nincs ebben,sokféle korosztály jár és senki nem szégyenkezik.

Ha bírod és van elszántságod, akkor tedd.

jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem értem, mi szégyellnivaló van ebben? Anyagilag jól állok, mégis néha elmegyek vért vagy plazmát adni, mert másnak ez nagy segítség lehet.

Szerintem te az anyagi helyzetedet szégyelled, nem magát a plazmaadást. Az előbbi nyilván szerencsétlen helyzet, de már elindultál egy jó úton.

24/N

jún. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Épp most néztem a plazmaadást, hogy én is mennék, mert úgy néz ki, munka nélkül leszek a nyáron. Miért lenne szégyen?
jún. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
akkor tanulj, képezz vésztartalékot, hogy még 1x ilyen ne legyen az életedben.
jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

De addig agyalsz rarj hogy nem is érdemes menni. Elmesz vizsgálatra, 1 hét mire hívnak és 3 vagy 5 alkalom után kapsz jobban.

Úgy is fel lehet fogni hogy segítesz más embereken.

Ott senki lese kakilja hogy kik vannak ott.

Én is jártam anno, de csak havi kétszer.

jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8, ez nem igy van, elso vagy masodik alkalomert fizetnek a legtobbet
jún. 14. 00:29
 10/16 anonim ***** válasza:
46%
Több diplomás ismerősöm is volt már plazmát adni. Nyilván nem a pénz miatt, de pont nem érdekel senkit, ha azért mész.
jún. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!