Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen, hogy ne...

Mit tegyek az ellen, hogy ne érezzem magam kellemetlenül, amikor plazmát adok? 25l

Figyelt kérdés

Mar van munkam most kezdek viszont nincs penzem, nem tudok eloleget kerni.

Kell a penz a buszjegyre, enni valora ameddig nem kapok fizetest de nem tudok hova nyulni penzert.

Arra gondoltam elmegyek plazmat adni de nagyon kellemetlenul erzem magam emiatt.

Szegyellem magam hogy ide jutottam.

Nem minositek le senkit, de szoktam latni milyen emberek jonnek ki onnan meg a facebook oldalat is megneztem a helynek ahova megyek es olyan emberekrol raknak ki kepet..bennuk nincs szegyenerzet ok orulnek hogy oda jarnak. De en nagyon szegyellem magam hogy oda kell menjek. Megneztem a kepeket es egy szobaban vannak ágy felesegek, es ott fekszenek tobben abban a szobaban mikozben a plazmat adjak es mindenki lat mindent meg mindenkit. En elsullyedek szegyenemben..

De muszaj mennem, nincs mas valasztom. Adnak penzt az jo lesz jegyre, az utalvany meg enni valora.

Hogyan kuzdjem le ezt a szegyenerzezet? Egyaltalan ertheto ez az erzes vagy tulsagosan eltulzom?


jún. 13. 18:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Azzal kár foglalkozni, hogy ki mit gondol, mit izgat, ki lát?

Látnak a többi plazmaadók, akik szintén pénzt kérnek, kapnak, ők konkrétan tuti, hogy nem azzal vannak elfoglalva, hogy téged elítéljenek, hisz akkor magukat is elítélnék, ill. lehet, hogy éppúgy szorongásukkal vannak elfoglalva, mint te, és le se szarnak téged.


Aztán vannak a dolgozók, ők se fognak elítélni, mert futószalagon jönnek az emberek hozzájuk, és egyik olyan, mint a másik, nem ezen agyalnak, na meg nekik ebből van a pénz.


Ha postára mész utalványt csomagot felvenni, akkor se agyalsz, hogy mit gondol a postás.


A szorongásoddal kezdj valamit, mert ez szerintem általánosan kihat az életedre, más területen is jellemző lehet.


Amúgy meg gondolj arra, hogy ez legalább becsületes pénzszerzési lehetőség, hamarosan fizu, addig kell kihúzni valahogy.


Esetleg kérj kölcsön egy bicajt, ha neked nincs, és azzal járj dolgozni, hogy spórolj a buszjegyen, persze csak akkor, ha biztonságos helyre tudod

tenni otthon is és a munkahelynél is.


Gondolj arra, hogy ez még mindig jobb, mint prostinak állni, vagy koldulni.


Esetleg ha nagyon úgy van, add el valamilyen cuccodat, aminek van értéke, de nincs rá nagy szükséged, de zaciba is adhatsz dolgokat.


Ha cigizel, akkor meg itt a legjobb alkalom leszokni róla.


Keress esetleg valami mellékállást, alkalmi munkát, aminél azonnal fizetnek zsebbe.

jún. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
Tanár vagyok. A tavasztól a nyár közepéig járok plazmát adni. Ebből megyek nyaralni. Én ebben semmi szégyelnivalót nem érzek.
jún. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom miért kellett lepontozni. Én többször adtam plazmát és volt vagy 2-3 alkalom, amikor rosszul lettem, majdnem beájultam közben.
jún. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt szégyelni, nincs ebben semmi ciki. Valakinek az életét mented meg azzal a gyógyszerrel, amit a plazmádból csinálnak.
jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van, azt szegyellem hogy szegenynek tunok emiatt. Nem szeretek annak tunni
jún. 14. 13:45
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát ez van. Az nem kellemes, de ne költs pénzt a látszat kedvéért, ne pazarolj energiát arra, hogy jaj, mit gondolnak mások, inkább arra fordíts energiát, hogy légy olyan, amilyen lenni szeretnél. Keress kiegészítő keresetforrást, és nézd meg, min tudsz spórolni.
jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!