Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Engednéd a 15 éves lányodnak...

Engednéd a 15 éves lányodnak hogy borotválja a nemi szervét? én nem értem mi értelme van?

Figyelt kérdés
2021. máj. 15. 18:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Igen engedném
2021. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
42%
Engedném, ciki lenne neki szex közben ha szőrös
2021. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
Már miért ne engedném?
2021. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%

Engedném, de amúgy honnan tudod, csinálja-e?

Ha elmondta, kérdezte, inkább örülj neki, hogy beavatott, ez azt jelenti, bízik benned. Ennyi idősen már ellenőrizgetni nem ellenőrizheted, amúgy sincs értelme.

Inkább válasszatok együtt egy jó borotvát, amivel nem vágja meg magát.

2021. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Persze. Pont hasonló az értelme, mint amikor szingli nőként télen, amikor senki se látja, leborotválom a lábamat. Nem akad a passzos gatyákba a szőr és nem húzódik.

Intim területen szingliként, vagy amikor még nem szexel az ember, akkor is lehet értelme. Pl zavarja, ha kilóg a bugyiból, menstruációkor tisztábbnak érzi. Suliba nem lehet minden betétcsere után zuhanyozni, a nedves törlőkendővel meg egyszerűbb a semmiről letörölni a dolgokat, mint a szálak közül.


Mondjuk én nem tudom elképzelni a szitut, hogy ha lenne gyerekem az engedélyt kérjen tőlem erre. Ha amúgy vehet magának/kap eszközt a szőrtelenítésre, akkor nem ellenőrzöm le nyilván, hogy használja-e máshol is. Max azt tudom elképzelni, hogy jó a kapcsolat a gyerekkel, és tanácsot kér.

2021. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is ciki, ha szőrös. Pl ha nem olyan nagy a bugyija és iskolában öltözik tesi előtt/után akkor is keletkezhet ciki helyzet. Ezért találták ki pl a bikini vonalat
2021. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Metionin ***** válasza:
94%
Persze. Azaz értelme, hogy nem ragad bele a szőrbe a vér,a folyás és nem látszik ki a bugyiból pl. tesire átöltözéskor.
2021. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%

Tök jó hogy engedely kell ehhez is szerinted.

Minek ebbe belekötni?

2021. máj. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj de neked mi közöd van hozzá hogy a saját testét borotválja-e? Nyilván azért akarja mert őt zavarja vagy cikizik miatta. Egyáltalán nem normális hogy 15 évesen ehhez engedélyt kell kérnie. 12 éves voltam amikor megkérdeztem anyukámat hogy borotválkozhatok-e, habozás nélkül megengedte még segített is hogy csináljam hogy ne vágjam meg magam.
2021. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Ilyet hogy lehet megtiltani? Mármint a gyakorlati oldala érdekelne...
2021. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!